دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

پیام تبریک سرپرست دانشگاه به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدیددکتر صادق خزل پور سرپرست دانشگاه در پیامی آغاز سال تحصیلی جدید را تبریک گفتند، متن پیام بدین شرح است :

 آدم خاکی ز حق آموخت علم                                    تا به هفتم آسمان افروخت علم

در ابتدا برخود لازم می دانم ضمن تسلیت اربعین حسینی، از تمام اقشار جامعه به خصوص دانشجویان عزیز به خاطر برگزاری باشکوه‌ترین و معظّم‌ترین راهپیمایی اربعین در طول تاریخ به صورت ویژه تقدیر و قدردانی نمایم. سپاس و ستايش آفريننده بني آدم، ملك بخش ملك بخشاي و فضل گستر عدل فرماي را که با موهبت حضور فیزیکی دانشجویان در فضای دانشگاه، سال تحصیلی جدید را آغاز می نماییم و آغوش کلاس‌های دانشگاه به روی دانشجویان پرتلاش و آینده‌سازان ایران اسلامی باز شده است. همزمان با نسیم نوازشگر پاییز، آهنگ آموختن و اندوختن خوشه های پرمغز و بوئیدن گل های خوش عطر دانش نواخته شده است. همینطور دفتر هزار رنگ پاییز انعکاس دهندۀ درس و کلاس و کتاب، ارمغان آورندۀ نشاط و امید و پویش و جوشش به فضای دانشگاه می باشد. خانواده بزرگ دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی عهد مشترکی بسته‌اند تا این بهـــار علـم و معرفـت را با صمیمیت و مهربانـی هرچه تمامتر برای دانش‌پژوهان و جویندگان پساکرونا آغاز نمایند. بر همین اساس، با نهایت افتخار و خوشوقتی، مجموعۀ مدیریت دانشگاه با تمام ظرفیت خود و به صورت شبانه روزی، تلاش کرده است که در تمام سطوح آموزشی، دانشجویی، فرهنگی، اجتماعی و غیره، زمینۀ مناسبی برای دانشجویان خود فراهم آورد.  

مایۀ خوشحالی و خرسندی فراوان است که دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی به عنوان تنها دانشگاه با مأموریت علوم انسانی و اسلامی غرب کشور، میزبان دانشجویان برومند، پرتلاش، بانشاط، توانمند و مستعدی است که ظرفیت‌ها و پتانسیل های چشمگیری برای پیشرفت، آبادانی، اعتلا و شکوفایی کهن دیار عزیزمان ایران اسلامی را دارند. امید است آینده سازان ایران اسلامی فردا با جان و دلی معطـر به شمیم اخـلاق و ایمـان و علم، صحیفۀ گام دوم انقلاب را با سرعت بخشیدن به قطار پرشتاب علم و دانش کشور بنگارند و دروازه های بینش و دانایی را تا دست یابی به تمدن نوین اسلامی بگشایند. اینجانب به نمایندگی از جامعۀ دانشگاهی، آغاز سال تحصیلی با هفته دفاع مقدس را به همه رهپویان علم و معرفت و خانواده بزرگ و پر مهر دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی اعم از اساتید، یاوران علمی و کلیه پرسنل، صمیمانه تبریک گفته و برای همگان از درگاه خداوند متعال سعادت، سلامتی، سربلندی و سرافرازی در مسیر ایجاد تمدن نوین اسلامی ذیل تحقق گام دوم انقلاب، تحت زعامت آیت الله عظما امام خامنه ای (مد ظلله العالی) را آرزومندم.

صادق خزل پور

سرپرست دانشگاه


تاریخ: ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ ۰۸:۰۶ | دفعات بازدید: ۹۹۵ بازدید
نظراتثبت نظر