دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

پیام تبریک رییس دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی به مناسبت سال نودکتر مرادی مخلص با صدور پیامی فرارسیدن سال 1400 را تبریک گفت. متن پیام به این شرح است:

وقت بهارست خیز، تا به تماشا رویم
تکیه بر ایام نیست، تا دگر آید بهار


"
به نام آفریننده زیباییها"

هم‌آوایی زیبای بهار طبیعت با ایام فرخنده و باسعادت ماه پرفضیلت شعبان المعظم که هر دو از باشکوه‌ترین جلوه‌های رحمانی در جهان هستی و نشانه‌ای از قدرت لایزال الهی است را به ملت شریف ایران، خاصه جامعه دانشگاهیان عزیز تبریک و شادباش عرض می‌نمایم.
دانشگاه جامعه محور سیدجمال الدین اسدآبادی در سال 1399 با همت و غیرت اساتید، کارکنان و دانشجویانش، موفقیت هایی مانا در حوزه علوم انسانی-اسلامی با محوریت معرفی تفکر ناب علامه شهید سیدجمال الدین اسدآبادی بدست آورد. امید است که در سال جدید در سایه مجاهدت و تلاش بیش از پیش خانواده صمیمی و صادق دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی، قله های دانش و خدمت رسانی یکی پس از دیگری فتح شوند و برگ های زرین دیگری به صفحات تاریخ کهن دیار اسدآباد " پایتخت اندیشه بیداری اسلامی" افزوده شود.
اینجانب نوروزباستانی 1400 که مقارن با میلاد سراسر نور حضرت قائم (ع) است را به محضر تمامی اعضای جامعه دانشگاهی تبریک عرض نموده و امیدوارم در سال جدید نیز راه پرافتخار خدمتگزاری در راه علم و پژوهش و تحقق شعار سال۱۴۰۰؛ "تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها" را با اتکال به الطاف بیکران الهی تحت توجهات حضرت ولی عصر(عج) و رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری، سپری نماییم. انشاالله زیر سایه حضرت ولیعصر، سالی شاد و پر برکت همراه با آرامش و عاقبت بخیری به دور از رذایل اخلاقی در فضایی توام با احترام ومهرورزی داشته باشید.

مانا و تاثیرگذار باشید

دکتر حسین مرادی مخلص
"
رئیس دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی"


تاریخ: ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ ۱۴:۱۲ | دفعات بازدید: ۲۷۰ بازدید

برچسب ها: -نظراتثبت نظر