دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

پیام تبریک رئیس دانشگاه به مناسبت نوروز 1403به گزارش روابط عمومی و مرکز اطلاع رسانی دانشگاه، دکتر صادق خزل پور رئیس دانشگاه در پیامی فرا رسیدن نوروز 1403 را تبریک گفتند. متن این پیام بدین شرح است:

 

بهار طبیعت و بهار قرآن در تلاقی همدیگر قرار گرفته اند. نوروز نماد فرهنگ غنی ایران عزیز و نشان دهنده جاودانگی فرهنگ زیبای ایران است که جایگاه رفیع و بلندی در وجدان تاریخی ایرانیان دارد. نوروز نشانه نو شدن طبیعت و اندیشه و احساس و امید است. تقارن این سنت زیبا با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن، نیکو و مبارک است. 

 امیدوارم که به فضل خدای متعال در سال نو که توسط حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) با نام ...... مزین شده است، شاهد پیشرفت ها و گشایش های فراوان در همه عرصه ها به خصوص مسائل اقتصادی و معیشتی باشیم.

اینجانب به نمایندگی از جامعه دانشگاهی سیدجمال الدین اسدآبادی، نوروز پیروز، سال نو باستانی 1403 و ماه مبارک رمضان را از ژرفاي جان شادباش می گویم. آرزومندم این تلاقی زیبا، موجبات سعادت، سربلندی و سرافرازی مردم و میهن عزیزمان را فراهم آورد. در پایان برای دانشگاهیان و ملت شریف ایران آرزوی پایداری، سلامتی و شادی روزافزون در سایه قرآن کریم، دارم. 

صادق خزل پور

رئیس دانشگاه

 

 


تاریخ: ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ ۲۰:۰۱ | دفعات بازدید: ۱۰۶ بازدید
نظراتثبت نظر