دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

پیام تبریک رئیس دانشگاه به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجربه گزارش روابط عمومی و مرکز اطلاع رسانی دانشگاه، پیام تبریک آقای دکتر صادق خزل پور رئیس دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر، به شرح زیر می باشد:

حضور تاریخی، با شکوه، سرنوشت‌ساز و امید آفرین ایرانیان در ۱۲ بهمن ۱۳۵۷ و لبیک به آرمان‌های رهبر کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) به صحنۀ ماندگار انسجام ملی، همبستگی، هوشیاری، یکپارچگی و مشارکت آگاهانه تبدیل شده است. دهه فجر، یادبود حیات دوباره ملت ایران، مظهر خروج از حصار استبداد، نماد شکوه و عظمت و فداکاری ایرانیان و سرآغاز آهنگ استقلال، عزت، سربلندی، بالندگی و پویایی ایران عزیز است. این روز بزرگ مقدمه ای برای ۲۲ بهمن و پیروزی نهایی یعنی روز چیدن میوه نهضت اسلامی و طلوع و ظهور بزرگ‌ترین و شیرین ترین تحول و انقلاب دوران تاریخ ما پس از اسلام، بود. روزی که نمایان ساز دست قدرت آفریننده هستی در اراده، عزم، بصیرت، ایمان و امید ملت مقتدر ایران است. به تعبیر مقام معظم رهبری، «۲۲ بهمن، در حکم عید قربان است؛ زیرا در آن روز و به آن مناسبت بود که ملت ما اسماعیل‌هاى خودش را قربانى کرد. ۲۲ بهمن، در حکم عید غدیر است؛ زیرا در آن روز بود که نعمت ولایت، اتمام نعمت و تکمیل نعمت الهى، براى ملت ایران صورت عملى و تحقق خارجى گرفت».
اینجانب به نمایندگی از جامعه دانشگاهی سیدجمال الدین اسدآبادی ضمن تجدید بیعت با آرمان‌های والای بنیانگذار جمهوری اسلامی، شهدا و رهبر معظم انقلاب، گرم ترین تهنیت ‌ها و خالصانه ‌ترین تبریک ها را به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و سالگرد چهل و پنجمین پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، عرض می نمایم. امید است تحت هدایت حکیمانه آن زعیم بزرگ، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مد ظله العالی)، توفیقات روزافزون ملت بزرگ و قدرشناس ایران، استمرار یابد. از درگاه خداوند متعال، سربلندی و سرافرازی ایران عزیز و تداوم مسیر عظمت، عزت و پیشرفت ملت لایق ایران را مسالت دارم.

 

صادق خزل پور _ رئیس دانشگاه


تاریخ: ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ ۱۶:۱۱ | دفعات بازدید: ۵۹۷ بازدید
نظراتثبت نظر