دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

غباررویی، عطرافشانی و گلباران مزار شهدا اسدآباد به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایرانبه گزارش روابط عمومی و مرکز اطلاع رسانی دانشگاه، به مناسبت ایام الله دهه فجر و چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، مزار شهدا اسدآباد، توسط جامعه دانشگاهی سیدجمال الدین اسدآبادی غباررویی و با همت مدیریت امور فرهنگی و اجتماعی و گروه امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه، عطرافشانی و گلباران شد.

به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و با حضور آقای دکتر صادق خزل پور رئیس دانشگاه، اعضای هیأت رئیسه، مدیران، اعضای هیأت علمی و یاوران علمی، آیین یوم الله دوازدهم بهمن و سالروز ورود معمار کبیر انقلاب شکوهمند اسلامی به میهن اسلامی ایران در تپه نور الشهدای اسدآباد برگزار گردید. این مراسم با هدف تجدید میثاق با آرمان های شهدا، امام خمینی(ره)، مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مد ظله العالی) روز یکشنبه مورخ 15 بهمن ماه سال جاری، صورت پذیرفت.
در این مراسم، آقای دکتر صادق خزل پور رئیس دانشگاه، بیان داشتند: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در حالی چهل و پنجمین سالگرد پیروزی خود را جشن می‌گیرد که در اوج عزت و قدرت و پیشرفت است و دشمنانش در اوج حقارت و شکست هستند. بدون تردید، این عزت و اقتدار مدیون خون شهدا و جانفشانی ها و فداکاری های آنها در طول دوران دفاع مقدس و این چهل و پنج سال می باشد. از این رو، بر همه ما واجب است که هم قدردان عظمت آرمان و ایثار شهداء باشیم و هم این فرهنگ ناب و راه مقدس را استمرار بخشیم.
در این مراسم، جامعه دانشگاهی سیدجمال الدین اسدآبادی ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا با آرمان‌های انقلاب و نظام اسلامی تجدید بیعت کردند و حاضران با ذکر فاتحه و نثار گل و همچنین غبارروبی مزار شهدا، یاد و خاطره تمامی شهیدان انقلاب و دوران هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشتند.

 

 

.

 


تاریخ: ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ ۱۲:۱۱ | دفعات بازدید: ۱۹۸ بازدید
نظراتثبت نظر