دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

دیدار رئیس دانشگاه با خانواده شهید بهرامی صانع به مناسبت روز شهیدبه گزارش روابط عمومی و مرکز اطلاع رسانی دانشگاه، رئیس دانشگاه به همراه اعضای هیأت رئیسه با خانواده شهید بهرامی صانع به مناسبت روز شهید دیدار و از آنها تجلیل به عمل آورند.

آقای دکتر صادق خزل پور به همراه اعضای هیأت رئیسه با حضور در منزل خانواده شهید بهرامی صانع، ضمن تجدید میثاق با آرمان های مقدس شهید والامقام از خانواده معزز ایشان تجلیل و تقدیر نمودند و از صبر، صلابت و استقامت خانواده گرانقدر این شهید عزیز در دفاع از ارزش های ملی، مذهبی و کیان جمهوری اسلامی ایران همیشه سربلند، قدرانی به عمل آوردند. این دیدار به همت دفتر دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه روز چهارشنبه مورخ 22 اسفند ماه سال جاری، برگزار گردید.
در ابتدای این دیدار آقای دکتر خزل پور رئیس دانشگاه بیان داشتند: وظیفه مسئولان دیدار و تکریم خانواده شهدا و خدمت گذاری به آنها است. منازل شهدا پر از نور، معنویت و معرفت است. شهداء بر همه ملت ایران حق دارند چرا که آنها برای حفظ میهن اسلامی به ندای «هل من ناصر ینصرنی» حضرت امام خمینی (ره) و حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) خالصانه و صادقانه لبیک گفتند و جان خود را نیز سخاوتمندانه تقدیم نمودند. شهداء با ایثار و فداکاری، درس آزادگی، شجاعت و ولایتمداری را به همگان آموختند و راه سعادت و رستگاری را برای نسل های امروز و فردا به یادگار گذاشتند. آنها خالق حماسه ای جاودان و ماندگار هستند و کشور عزیزمان همچنان از برکات آن منتفع می شود. میراث شهداء به مثابه ضامن بازدارندگی کشور در دنیای پرتلاطم امروز عمل می کند و عظمت و منزلت ایرانیان را حفظ نموده است.
در پایان این دیدار ریاست دانشگاه و اعضای هیأت رئیسه با اهدا لوح سپاس و هدیه از خانواده شهید بهرامی صانع تجلیل به عمل آورند.

 


تاریخ: ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ ۱۴:۱۲ | دفعات بازدید: ۱۷۷ بازدید
نظراتثبت نظر