دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

حضور امام جمعه تویسرکان در موکب دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادیبه گزارش روابط عمومی و مرکز اطلاع رسانی دانشگاه، حضرت حجت الاسلام و المسلمین حسینی مجد امام جمعه تویسرکان از موکب دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی بازدید نمودند

حضرت حجت الاسلام و المسلمین حسینی مجد امام جمعه تویسرکان در ظهر اربعین امروز از بخش های مختلف موکب دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی بازدید نمودند و با آقای دکتر خزل پور رئیس ستاد اربعین دانشگاه و آقای دکتر نوروزی دبیر اربعین دانشگاه دیدار نمودند. پس از آن به ارایه سخنرانی برای زائران پرداختند. ایشان ابتدا به تبین اربعین به عنوان یک پدیدۀ جهانی پرداختند که نقطۀ مقابل استکبار جهانی می باشد. حضور زائران در محیط دانشگاه را یک توفیق الهی دانستند که موجب تبرک و برکت آن می شود. سپس از خدمات رسانی مجموعه دانشگاهی سیدجمال الدین اسدآبادی بابت میزبانی از زائران اهل بیت تمجید و تشکر نمودند. ایشان دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی را مصداق یک الگو و "دانشگاه اربعینی" معرفی نمودند که تمام مجموعه آن اعم از اساتید و اعضای هیات علمی، یاوران علمی و پرسنل آن به صورت جهادی در خدمت زائران اربعين سيد و سالار شهيدان عليه السلام می باشد.
در پایان، نماز جماعت با امامت حضرت حجت الاسلام و المسلمین حسینی مجد امام جمعه تویسرکان برگزار شد. علاوه بر این، ایشان به مرثیه سرایی و سخنرانی برای زائران اباعبدالله حسین(ع) پرداختند.

 


تاریخ: ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ ۲۲:۰۶ | دفعات بازدید: ۲۴۱ بازدید
نظراتثبت نظر