دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

حرکت ماندگار دانشگاه در بستر مهارت افزایی و اشتغال پذیر کردن دانشجویان: انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با جهاد دانشگاهی استان همدانبه گزارش روابط عمومی و مرکز اطلاع رسانی دانشگاه، با حضور آقای دکتر مهدی میرزاپور رئیس جهاد دانشگاهی استان همدان و آقای دکتر صادق خزل پور رئیس دانشگاه، تفاهم نامه همکاری فی مابین جهاد دانشگاهی استان همدان و دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی امضا شد.

با حضور آقای دکتر مهدی میرزاپور رئیس جهاد دانشگاهی استان همدان و آقای دکتر صادق خزل پور رئیس دانشگاه، تفاهم نامه همکاری فی مابین جهاد دانشگاهی استان همدان و دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی در روز یکشنبه بیست و دوم مرداد ماه سال جاری امضا شد. این تفاهم‌نامه بر اساس استفاده مشترک از ظرفیت‌های علمی، آموزشی و فرهنگی دانشگاه و جهاد دانشگاهی استوار است.
این تفاهم نامه در راستای تقویت ارتباط دانشگاه با جامعه و صنعت و کمک به افزایش توانمندی های مهارتی دانشجویان دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی و جوانان شهرستان اسدآباد جهت ورود به بازار کار می باشد. خاطرنشان می شود جهاد دانشگاهی متولی انحصاری مجموعه ای از دوره های کارآفرینی نظیر « تکنسین دندانپزشک یا دستیار دندانپزشک و نسخه خوانی یا تکنسین داروخانه » و همچنین «تعمیرات تخصصی موبایل» است که بر اساس تفاهم نامۀ مذکور این دوره ها در دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی برای دانشجویان و جوانان شهرستان اسدآباد برگزار خواهد شد. همچنین 25 درصد تخفیف برای دانشجویان دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی و خانواده های آنها جهت شرکت در این دوره های آموزشی در نظر گرفته شده است.
مهم ترین محورهای این تفاهم نامه عبارت اند از: برگزاری دوره ها و سمینارهای آموزشی؛ تشکیل کارگروه های مجرب و بهره مندی از دانشجویان و اساتید در زمینه های آموزشی هر دو موسسه با تعیین مسئول پیگیری و اجرا؛ برگزاری دوره های مختلف آموزشی در راستای نیازهای طرفین؛ استفاده از توانمندی های علمی، تخصصی، فناوری، آموزشی، فرهنگی و اجرایی طرفین؛ اجراء، نظارت و پایش پروژه های پژوهشی، آموزشی و کارآفرینی با بکارگیری امکانات، تسهیلات و خدمات طرفین؛ مشارکت در برگزاری همایش، سمینار و نشست های علمی و تخصصی مشترک؛ همکاری در زمینه توسعه اشتغال و کارآفرینی در سطح استان همدان؛ هم افزایی و استفاده از پتانسیل ها و امکانات طرفین؛ همکاری و مشارکت در صدور گواهینامه ها و مدارک آموزشی بر حسب نیاز .

 


تاریخ: ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ ۱۵:۰۵ | دفعات بازدید: ۶۴۰ بازدید
نظراتثبت نظر