دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

بیانیه کانون بسیج اساتید دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی به مناسبت حمله رژیم اشغالگر صهیونیستی و شهادت جمعی از سرداران سپاهبه گزارش روابط عمومی و مرکز اطلاع رسانی دانشگاه، بسیج اساتید دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی به مناسبت حمله رژیم اشغالگر صهیونیستی و شهادت جمعی از سرداران سپاه بیانیه ای صادر نمود. متن این بیانیه بدین شرح است:

 

 بسم الله الرحمن الرحیم

رژیم گرگ صفت صهیونیستی پس از شکست های مکرر در برابر عزم، ایمان و اراده مجاهدان جبهه مقاومت، برای نجات خود، ترورهای کور را مبنای دستور کار قرار داده است. به طوری که در شامگاه شهادت مولی الموحدین حضرت علی علیه السلام و در شب‌های مبارک قدر، رژیم صهیونیستی دست به یک اقدام نابخردانه، تجاوزکارانه و مذبوحانه زد. این حمله جنایتکارانه، موجب به شهادت رسیدن سردار محمدرضا زاهدی و سردار محمدهادی حاجی رحیمی و 5 تن از همراهان آنان گردید که در کسوت مستشاری ارشد در دفاع از حرم اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام و در حراست از ارزش‌های بلند اسلامی و انسانی در سوریه حضور داشتند.
ما اساتید بسیجی دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی ضمن محکومیت شدید تجاوز صهیونیست ها به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق و تبریک و تسلیت شهادت جمعی از سرداران عزیز در حمله اشغالگران به ساحت قدسی حضرت ولیعصر ارواحنا فداه و ضمن عرض تبریک و تسلیت به مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، به ملت شریف ایران و خانواده این شهدای عزیز و همرزمان آنها نیز تبریک و تسلیت عرض می‌کنیم. این حمله خائنانه صهیونیست ها تلاشی برای گسترش تجاوزات و فرار از شکست در غزه است. با وجود این، هرگز به اهداف غیرانسانی خود نخواهد رسید و محور مقاومت تا نابودی اسرائیل و ریشه کن کردن این غده سرطانی از پای نخواهد نشست.

 

 

کانون بسیج اساتید دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی
۱4 فروردین ۱۴۰۳


تاریخ: ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ ۱۲:۰۱ | دفعات بازدید: ۶۵ بازدید
نظراتثبت نظر