دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

بیانیه هیات رئیسه دانشگاه برای دعوت به مشارکت حداکثری در انتخابات ریاست جمهوریبه گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه، اعضای هیات رییسه دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی با صدور بیانیه‌ای با گرامیداشت یاد و خاطره رئیس جمهور شهید و دیگر شهدای خدمت از ملت شریف ایران به ویژه دانشگاهیان برای حضور پر شور ‌و شعور در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری و خلق حماسه‌ای ماندگار دعوت کردند. متن بیانیه بدین شرح است

بسم الله الرحمن الرحیم

«مشارکت مردم برای نظام جمهوری اسلامی، پشتوانه است، مایه‌ی آبرو است، مایه‌ی سربلندی است». مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)

پس از شهادت جانسوز رئیس جمهور مغتنم و محترم، شهید آیت‌الله رئیسی، کشور از نعمت بزرگی محروم شد و امروز باید در پیش چشم جهانیان، بار دیگر اقتدار، عظمت و عزت خود را در بالاترین سطح ممکن به نمایش بگذاریم. مشارکت بالا، جایگاه و قدرت چانه زنی ایران را در معادلات بین المللی افزایش خواهد داد و ایران را در جهان چند قطبی امروز، تبدیل به یک قطب قدرتمند خواهد نمود. همینطور پایه های اقتصادی و امنیتی کشور را در سطح بالاتری قرار خواهد داد. افزون بر این، پیامدهای مثبتی نظیر مأیوس شدن دشمنان از فشار بر کشور، افزایش همبستگی و پشتوانه نظام، ارتقای سرمایه اجتماعی و تقویت وحدت ملی را به همراه می آورد. در این میان، انتخاب فرد اصلح، تأثیر شگرفی در پیشرفت، توسعه و آبادنی کشور خواهد داشت. فرد اصلح در منظومه فکری و اندیشه رفیع مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) دارای ویژگی هایی نظیر تبلیغات سالم، اعتقاد قلبی به مبانی انقلاب و نظام، کارآمدی، نشاط و توانایی انجام کار، شب و روز نشناختن برای کار، استفاده از عناصر و همکاری خوب و توانایی استفاده از ظرفیت‌های کشور است.
هیات رئیسه دانشگاه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره خادم الرضا (ع)، شهید جمهور حضرت آیت الله سید ابراهیم رئیسی و شهدای همراهش از اقشار مختلف مردم، به خصوص اعضای هیأت علمی و اساتید،‌ یاوران علمی و دانشجویان دعوت می‌نماید تا با حضور گسترده، حماسی و تاریخ ساز خود برای انتخاب فرد اصلح به عنوان رییس جمهور آینده کشور، در ۱۵ تیرماه ۱۴۰۳ پای صندوق های رأی حضوری پرشور و شعف و با نشاط داشته باشند.
ومن‌الله التوفیق
هیات رئیسه دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی
۱۳ تیرماه ۱۴۰۳
وعده دیدار روز جمعه ۱۵ تیر ماه در پای صندوق‌های اخذ رأی.

پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی


تاریخ: ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ ۲۰:۰۴ | دفعات بازدید: ۱۲۴ بازدید
نظراتثبت نظر