دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

برگزاری جشن ولایت و تجلیل از دانش آموزان ممتاز جامعه دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادیبه گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه، جشن بزرگ ولایت با حضور خانواده های اعضای هیات علمی و یاوران علمی دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی در سالن کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.

جشن ولایت و تجلیل از دانش آموزان ممتاز جامعه دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی روز سه شنبه مورخ 12 تیر ماه سال 1403 با حضور خانواده های اعضای هیات علمی و یاوران علمی دانشگاه و در فضایی صمیمانه برگزار گردید. در این مراسم، پس از قرائت قرآن و سرود‌‌ ملی، آقای دکترصادق خزل پور رئیس دانشگاه ضمن تبریک به مناسبت روز مباهله، خیر مقدم ویژه ای به خانواده ها و فرزندان آنها بیان نمودند و از زحمات جامعه دانشگاهی سیدجمال الدین اسدآبادی در یک سال گذشته تقدیر نمود. پس از آن ایشان به موضوع روز یعنی انتخابات پرداختند. در این راستا بر دو نکته تأکید نمودند، نخست آنکه، جامعه دانشگاهی سیدجمال الدین اسدآبادی باید مردم را به مشارکت حداکثری، پرشور و با نشاط دعوت نماید و اینکه «حداقل یک نفر» از آشنایان، دوستان و یا نزدیکان خود را که هنوز برای حضور در انتخابات تصمیم نگرفته است، به خاطر سرافرازی و سربلندی ایران عزیز به رأی دادن متقاعد کنند. دوم، مردم را تشویق به انتخاب اصلح نماییم و در رأی دادن به شاخص هایی نظیر تبلیغات سالم، داشتن برنامه، معتقد به مبانی و اصول انقلاب اسلامی و کار جهادی توجه کنیم.

در ادامه، گروه طنز «عمو صفا» به اجرای برنامه های متنوعی پرداختند. در انتها، با اهدای لوح سپاس، از فرزندان ممتاز اعضای هیأت علمی و یاوران علمی و همینطور فرزندان آنها که به سن تکلیف رسیده اند، تقدیر و تشکر به عمل آمد.

پایگاه روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی

تاریخ: ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ ۱۵:۰۴ | دفعات بازدید: ۱۳۴ بازدید
نظراتثبت نظر