دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

ابلاغ بخشنامه نحوه فعالیت های دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی از تاریخ 1400/1/21 تا اطلاع ثانویبه اطلاع کلیه اعضای محترم جامعه دانشگاهی می رساند، فعالیت های دانشگاه از تاریخ 1400/01/21 تا اطلاع ثانوی به شرح بخشنامه ذیل است:

به نام خدا

بخشنامه به کلیه واحدها

با سلام و احترام

نظر به اهمیت و با عنایت به تشکیل جلسه ستاد کرونای دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی با حضور "رییس دانشگاه" در مورخه 18 فروردین 1400، با عنایت به مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا و در راستای اجرای بخشنامۀ شمارۀ (۳۷۴۸۹۹) مورخه (1399/08/27) ریاست محترم سازمان اداری و استخدامی کشور، نظر به تغییر وضعیت به قرمز در شهرستان اسدآباد به لحاظ بهداشتی و شیوع بیماری کرونا، هیأت رییسه دانشگاه، انجام فعالیت های آموزشی و اداری را از شنبه تاریخ (1400/01/21)  تا اطلاع ثانوی، به صورت یک سوم حضور و دورکاری، به شرح  ذیل مصوب نمود:

- کلیه برنامه ها و فعالیت های آموزشی همچنان به صورت غیرحضوری (مجازی) با جدیت ادامه خواهد یافت.

-  اساتید محترم، برگزاری کلاس ها و وظایف آموزشی و پژوهشی، شامل؛ راهنمایی دانشجویان، رفع اشکال، جلسات دفاعیه و سایر وظایف محوله را در بستر سامانه ­های مجازی انجام خواهند داد.

-  برگزاری جلسات گروه های آموزشی بصورت مجازی ادامه خواهد یافت.

-  اقدامات ضروری و پشتیبانی بخش حفاظت فیزیکی، حفاظت از تأسیسات و سامانه های الکترونیکی به صورت شیفت بندی و مطابق گذشته، انجام خواهد شد.

-  ضمن تأکید بر استمرار فعالیت ها از طریق یک سوم حضور و دورکاری لازم است کارمندان محترم دانشگاه در هر واحد با هماهنگی مدیر مربوطه به صورت یک سوم تعداد نیروها در محل کار حضور یابند و سایرین نیز کلیه وظایف محوله را در ساعات اداری، تحت نظارت مدیران با دور کاری انجام دهند، در هر حال برای انجام وظایف محوله در ساعات اداری ضروری است که در دسترس باشند. (از عدم پاسخگویی به تماس های دانشگاه و قرار دادن گوشی همراه به حالت "پرواز" در ساعات اداری، خودداری نمایید).

-  کلیه همکاران می بایست روزانه به اتوماسیون اداری خود مراجعه نموده و نسبت به مکاتبات ارجاعی اقدام مقتضی را بصورت دور کاری معمول نمایند.(حضور یک سوم  کارکنان در محل کار، بازدید و فعالیت به موقع کارتابل همکاران، توسط "ستاد کرونای دانشگاه" بررسی و ارزیابی خواهد شد و در ارزشیابی ماهانه همکاران تاثیر خواهد داشت).

- در موارد اجتناب ناپذیر، چنانچه تداوم فعالیت های آموزشی استادان منوط به حضور در دفتر کار می باشد، پس از هماهنگی با حوزه ریاست و مدیر حراست دانشگاه انجام فعالیت، حداکثر تا ساعت ۱۸ امکان پذیر است.

- حضورکارکنان حوزه های اداری، مالی، آموزش، دانشجویی و فرهنگی که علاوه بر رعایت یک سوم حضور، نیاز به حضور آنان در دانشگاه الزامی باشد، پس از تایید مدیر مربوطه و هماهنگی ایشان با مدیریت حراست دانشگاه، امکان پذیر می باشد.

- کارکنان هماهنگ شده، با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک، ملزم به حضور در محل کار خواهند بود."ستاد کرونای دانشگاه" با کارکنانی که در ایام حضور در دانشگاه پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند، برخورد قانونی خواهد نمود.

- بدیهی است، هرگونه حضور کارکنان خارج از مجوزهای یادشده و بدون هماهنگی با حراست دانشگاه،" ممنوع "می باشد.

 

"ستاد کرونای دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی"


تاریخ: ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ ۱۸:۰۱ | دفعات بازدید: ۵۰۴ بازدید

برچسب ها: -نظراتثبت نظر