دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

پیام ریاست دانشگاه به مناسبت فرا رسیدن نوروز 1401اکنون که نوروز با تمام سرسبزی و شکوفایی فرا رسیده است و جلوه های زیبای خالق هستی در بهار طبیعت رخ می نماید، گویی هنگامه بستن عهدی دوباره با خود رسیده است تا ...

بسمه تعالی

یا مقلّب القلوب والأبصار، یا مدبّر اللیل و النّهار، یا محوّل الحول و الاحوال حوِّل حالنا إلی أحسنِ الحال

برآمد باد صبح و بوی نوروز ________ به کام دوستان و بخت پیروز

مبارک بادت این سال و همه سال ________ همایون بادت این روز و همه روز

حمد و سپاس پروردگار منان را که در سایۀ بی کرانش خانواده بزرگ دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی توانست سال گذشته با همتی والا برای رسیدن به اهداف عالیۀ خود، مسیر جهاد علمی برای تحقق دانشگاه جامعه محور با رویکرد مسئولیت پذیری اجتماعی و جهاد تبیین، گام بردارد، راه‌ها برای افق‌گشایی بگشاید و با تلاش بی وقفۀ اساتید، یاوران علمی و دانشجویان به موفقیت های چشمگیری دست یابد و بار دیگر بیرق تفکر ناب و مانای بیداری اسلامی با محوریت بنیان گذار آن یعنی علامه شهید سیدجمال الدین اسدآبادی را در "پایتخت بیداری اسلامی" بر زمین بیافکند و آن را در گسترۀ ایران زمین و جهان اسلام ترویج نماید.

اکنون که نوروز با تمام سرسبزی و شکوفایی فرا رسیده است و جلوه های زیبای خالق هستی در بهار طبیعت رخ می نماید، گویی هنگامه بستن عهدی دوباره با خود رسیده است تا با اراده ای محکم تر برای درخشش بیشتر و تحقق شعار سال رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی حضرت  آیت ا... العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) مبنی بر " تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین" از هیچ کوششی دریغ ننموده و در این راه با انجام پژوهش های کاربردی با محوریت حل مسائل جامعه و ارایۀ ایده های خلاقانه و نوآورانه و دانش بنیان، پشتیبان نظام تصمیم سازی و سیاست گذاری کشور عزیزمان باشیم. چرا که بدون تردید، نام گذاری شعار سال، مسئولیت و تعهد جامعۀ دانشگاهی و نقش متعالی آنها را بیش از پیش سنگین تر نموده است.

اینجانب نوروز ۱۴۰۱، که نه فقط آغاز سال نو ایرانی، بلکه شروع قرنی مزین به نام نامیِ «مهدی (عج)»، ولادت قائم آل محمد، بهار قرآن و ماه مبارک رمضان است را به محضر تمامی اعضای جامعه دانشگاهی، قاطبۀ مردم ایران و به خصوص مرد شریف و انقلابی اسدآباد تبریک عرض نموده و امیدوارم در سال جدید نیز با کار و تلاش شبانه‌روزی و بی‌وقفه در راه اعتلای تمدن ایرانی‌-‌اسلامی برآمده از انقلاب شکوهمند اسلامی بکوشیم و کیمیای انتظار ساختِ ایرانی قوی و پیشرفته را محقق سازیم و در این راه پشتیمان ما، مطمئنا الطاف بیکران الهی، توجهات حضرت ولی عصر(عج) و رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری خواهد بود. انشاالله زیر سایه حضرت ولیعصر، سالی سرشار از آرامش، برکت، معنویت، سلامتی، بهروزی، خوشبختی، پیروزی و شادکامی داشته باشید. نوروز پیروز.

حسین مرادی مخلص

رئیس دانشگاه


تاریخ: ۱۴۰۱/۰۱/۰۱ ۱۳:۰۱ | دفعات بازدید: ۷۹۶ بازدید

برچسب ها: - تبریک نوروزی 1401نظراتثبت نظر