دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

پیام ریاست محترم دانشگاه به مناسبت سیزدهم آبان ماهدکتر جعفر امیری پریان؛ ریاست محترم دانشگاه به مناسبت 13 آبان، روز ملی مبارزه با استکبارجهانی پیامی صادر فرمودند.

دانش آموز کسی است که در پی «دانش» آموختن است، او تشنه دانستن است. او می داند که فتح فرداهای روشن بدون دانایی و توانایی ممکن نیست، و در حصار تنگ کتاب های درسی محدود نمی ماند و آفاق مطالعه خود را گسترش می دهد و به جهان تازه پنجره ها می گشاید، تا نفسی تازه در هوائی تازه را تجربه کند.

سیزدهم آبان، تداعی گر رویداد عظیم تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و حرکت شجاعانه دانشجویان و دانش آموزان اسکتبار ستیز پیرو خط امام (ره) است. دانشجویانی که توانستند با جراًتشان در امتداد خون شهدای دانش آموز، با تسخیر لانه جاسوسی آمریکا ، فریاد ظلم ستیزی انقلاب ایران را در سراسر جهان طنین انداز کنند.

این تجربه گران سنگ استبداد و استکبار ستیزی، تکلیف سنگینی بر دوش اصحاب علم و دانش و دانشگاهیان و دانش آموزان ایران اسلامی می نهد و بر ما واجب می سازد که با تکیه بر تعهد، کسب تخصص و دانش برخاسته از ایمان، مسیر مقدس امام راحل و شهدای راه استقلال و آزادی را ادامه دهیم.

اینجانب ضمن تکریم رشادت ها و حماسه آفرینی های دانش آموزان و دانشجویان در این روز بزرگ به نمایندگی از جامعه علمی دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی این روز بزرگ را گرامی می دارم و از همه دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه توقع دارم که با تلاش بیشتر در راه علم اندوزی و دانش افزایی پرچم استبداد و استکبار ستیزی را بر افراشته نگاه دارند.

ومن الله التوفیق

دکتر جعفر امیری پریان


تاریخ: ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ ۱۶:۰۸ | دفعات بازدید: ۲۲۴۳ بازدید

برچسب ها: -نظراتثبت نظر