دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

پیام ریاست دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی به مناسبت آغاز سالتحصیلی 92-91پیام ریاست دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی به مناسبت آغاز سالتحصیلی 92-91

بسم الله الرحمن الرحیم

ن والقلم و ما یسطرون

درود و صلوات پروردگار هستی بخش بر پیامبر اعظم ، رسول رحمت، اشرف خلقت و مظهر کامل اخلاق الهی  حضرت محمد (ص) که امروزه ناجوانمردانه آماج اهانت استکبار جهانی قرار گرفته است.

دانشجوی گرامی

ورود شما به دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی را به شما و خانواده محترمتان تبريك عرض مي‌كنم و خداوند بزرگ را شاكرم كه این دانشگاه جوان پذيراي جوانان فرهيخته و نخبه‌اي چون شما است. اكنون كه پس از تلاش و همتي بلند با ورود به عرصه دانشگاه، برهه جديدي را در حيات علمي خود آغاز مي‌كنيد با توكل بر خدا از اين بستر علمي و پژوهشي نهايت استفاده را بنمائيد. انتظار جامعه دانشگاهی و خانواده از جوانان برومندي چون شما اين است كه در كنار تحصيل و مجاهدت علمي، در ارتقاي ظرفيت‌هاي اخلاقي، انساني و تعميق باورهاي ديني و اعتقادي خود بكوشيد.

دانشگاه به عنوان مرکز تولید علم و پژوهش علمی و فرهنگی مهد نوسازی اجتماع است، زیرا محلی است که در آن افکار و اندیشه‌های جدید، دانش و معرفت نو، فناوری متحول و فرهنگ خلاق و پویا پرورش می یابد. شکی نیست، به عنوان مهم ترین مراکز تولید علم و دانش دانشگاهها نقش موثری در فرایند رشد و توسعه همه جانبه، تعالی و پیشرفت کشور دارند. امید می رود قشر فرهیخته و مستعد دانشجو با توجه به فضای آموزشی و بهره مندی از اساتید و ارتباطات گسترده با کانون های علمی مختلف، این واحد دانشگاهی را در آینده در عرصه های علم و دانش در شان بیدارگر مشرق زمین- سیدجمال الدین- پیشتاز نموده و افتخارات ارزنده ای را نصیب این منطقه سازد. وظیفه اصلی شما دانشجویان در سالی که از طرف رهبر عزیزمان به نام "سالتولید ملی وحمایت از کار وسرمایه ایرانی" نامگذاری شده، پشتکار و جدیت جهادگونه در تحصیل علم و اخلاق و گسترش دانش بومی برای تضمین عظمت آینده کشور است.

اینجانب بر خود وظیفه می دانم آغاز سال تحصیلی جدید را به شما دانشجویان عزیز، اساتید فرهیخته و کارکنان پر تلاش دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند منان می خواهم در راه اعتلای فرهنگ دانش پژوهی، علم مداری بالنده و کسب اخلاق دین مدار، و موفقیت هر چه بیشتر میهن اسلامیمان در عرصه جهانی ما را یاری فرماید. 

من الله التوفیق


تاریخ: ۱۳۹۱/۰۷/۰۸ ۰۹:۰۷ | دفعات بازدید: ۲۱۲۳ بازدید

برچسب ها: آغاز سالتحصیلینظراتثبت نظر