دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

پیام رئیس دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی به مناسبت ۱۳ آباندکتر گودرزی افشار با صدور پیامی به مناسبت ۱۳ آبان، ضمن گرامیداشت این روز از عموم مردم به ویژه جامعه دانشگاهی برای شرکت در راه پیمایی روز ۱۳ آبان دعوت به عمل آورد.

در متن این پیام آمده است:

یوم‌الله سیزده آبان، ازجمله روزهای بزرگ حماسی ایران اسلامی علیه استکبار جهانی و روز ظهور قدرت ایمان و توانایی جوانان این سرزمین و یادآور حماسه‌ها، ایثارها و فداکاری‌های مردم غیور کشورمان است که هیچ‌گاه از یادها و خاطره‌ها فراموش نخواهد شد. بی‌شک این روز بزرگ، ایران اسلامی را به مرکز ثقل تقابل همیشگی مستضعفان جهان با مستکبران تبدیل نموده است.

در سیزدهم آبان سال 58 دانشجویان انقلابی و پیرو خط امام درحمایت از دانش آموزان شهید، انقلابي بزرگ را با تسخیرلانه جاسوسی آمریکای جنایت کار رقم زدند که ما امروز در روز مبارزه با استکبار جهانی ،برای رسوا کردن آمریکا وهم پیمانان جنایت کارش در منطقه بار دیگر با فریادهایمان با آرمان های شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و مدافع حرم و روح ملکوتی حضرت  امام  راحل و منویات مقام معظم رهبری و مقتدای خود تجدید پیمان خواهیم کرد.

دانشگاهیان سید جمال الدین اسدآبادی، همگام با اقشار مختلف مردم بصیر ایران اسلامی، در مراسم راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار، حضوری فراگیر و گسترده خواهند داشت و ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های والای انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی ابراز می‌نمایند.


تاریخ: ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ ۱۰:۰۸ | دفعات بازدید: ۱۰۸۸ بازدید

برچسب ها: -نظراتثبت نظر