دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

پیام تسلیت سرپرست دانشگاه در پی حادثه تروریستی خاش – زاهداندکتر گودرزی افشار در پی حادثه تروریستی خاش – زاهدان و شهادت تعدادی از پاسداران انقلاب اسلامی پیام تسلیت صادر نمودند

بار دیگر عناصر خود فروخته و دست نشانده استکبار جهانی که با حضور پررنگ و حماسی مردم انقلابی ایران در جشن بزرگ چهل سالگی انقلاب اسلامی نتوانستند به اهداف شوم خود دست یابند، با اقدامات تروریستی خود تلاش نمودند که امنیت ایران را خدشه دار نمایند. دریغ از این که بدانند درخت گام دوم انقلاب اسلامی که به دستور مقام معظم رهبری بیان گردید با خون سرخ این شهیدان آبیاری شد.

حادثه تروریستی در استان سیستان و بلوچستان که دو روز پس از همایش اتحاد و اقتدار ملت سرافراز ایران اسلامی با حمله انتحاری تروریست‌های تکفیری به اتوبوس حامل رزمندگان اسلام و شهادت جمعی از حافظان مرزهای میهن اسلامی در جاده "خاش- زاهدان" به وقوع پیوست موجب تأسف و تأثر فراوان شد.

اینجانب به نمایندگی از جامعه دانشگاهی سید جمال الدین اسدآبادی ضمن ابراز همدردی با خانواده شهدا و جانبازان این حادثه تلخ، شهادت مظلومانه این عزیزان را به پیشگاه حضرت ولی عصر (عج)، مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، ملت بزرگ و شریف ایران و بازماندگان این عزیزان تسلیت عرض می‌نمایم.

دکتر حمید گودرزی افشار


تاریخ: ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ ۲۱:۱۱ | دفعات بازدید: ۱۹۰۷ بازدید

برچسب ها: -نظراتثبت نظر