دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

پیام تسلیت حادثه ساختمان پلاسکو و اعلام عزای عمومی در روز شنبه, دوم بهمن ماهروابط عمومی دانشگاه ضمن عرض تسليت و همدردي با خانواده هاي شهيدان آتش نشان در اين حادثه تلخ و عبرت آموز، سلامتي آسيب ديدگان را از خداي متعال مسالت مي نمايند.

روابط عمومی دانشگاه ضمن عرض تسليت و همدردي با خانواده هاي شهيدان آتش نشان در اين حادثه تلخ و عبرت آموز، سلامتي آسيب ديدگان را از خداي متعال مسالت مي نمايند. اميد آنكه با عزم مسوولان در همه دستگاههاي ذيربط، از وقوع چنين حوادث دردناك و خسارتباري در شرايط گوناگون ميهن عزيزمان پيشگيري گردد. پیام هیأت محترم دولت در این خصوص :

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

حادثه تلخ و اندوهبار آتش سوزی و فروریختن ساختمانی در مرکز تهران که منجر به جان باختن و آسیب دیدن تعدادی از مردم و آتش نشانان متعهد و پرشهامت شد، مایه تاسف و اندوه فراوان گردید. در این سانحه دردناک و تاسف بار جلوه ای پرشکوه از ایثار و فداکاری آتش نشانان شجاع در برابر دیدگان ملت رشید ایران و جهانیان به نمایش گذاشته شد. فداکارانی که با بذل جان از عهده امتحانی دشوار در مراقبت مسئولانه از مردم و حفظ جان آنان سربلند و موفق برآمدند. هیات دولت جمهوری اسلامی ایران با تجلیل از این بزرگ مردان ایثار و فداکاری، قدردانی از خدمات ارزنده آنان، آرزوی سلامتی برای مجروحان و تسلیت به بازماندگان به منظور بزرگداشت جان باختگان و همدردی با بازماندگان آنان روز شنبه دوم بهمن ماه 1395 را عزای عمومی اعلام میکند و عموم مردم ایران را به قدرشناسی شایسته از آنان دعوت می نماید.


تاریخ: ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ ۱۶:۱۱ | دفعات بازدید: ۲۳۶۸ بازدید

برچسب ها: پلاسکونظراتثبت نظر