دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

پیام تسلیت به مناسبت درگذشت ناگهانی دکتر مهدی فیضی سخا؛ عضو محترم هیات علمی دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادیاعضای هیأت رییسه دانشگاه با ارسال پیام تسلیت، ضایعه درگذشت عضو هیأت علمی دانشگاه را تسلیت گفتند

بازگشت همه به سوی اوست...!

از شمار دو چشم یک تن کم

وز شمار خرد هزاران بیش


درگذشت ناگهانی استاد گرانمایه، دکتر مهدی فیضی سخا، عضو محترم هیأت علمی دانشکده ی علوم انسانی دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی، این جامعه دانشگاهی را سوگوار کرد. بدون تردید این واقعه ی اسفناک، ضایعه ای عظیم در مجموعه ی دانشگاهی و فقدانی جبران ناپذیر برای جامعه ی بزرگ دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی است.
شادروان دکتر فیضی سخا، عمر گران بهای خود را صرف تعلیم و تعلم فرزندان این سرزمین نمود و همواره به عنوان استاد دانشگاه، در امور اجرایی به ویژه حوزه ی فرهنگی و دانشجویی، مسؤلیت پذیر و نقش آفرین بود.
انسانیت، اخلاق مداری و تواضع از دیگر صفات بارز ایشان بود که نام و یاد این استاد وارسته را در تاریخ پرافتخار این دانشگاه، محبوب و جاودانه کرد. امید که همکاران و دانشجویان عزیز با الگوبرداری از منش این استاد ارجمند، راه ایشان را ادامه داده و یادش را جاری نگاه دارند.
اعضای هیأت رییسه دانشگاه با اندوهی فراوان، درگذشت این استاد فرزانه و فرهیخته را نخست به خانواده ی مکرم ایشان و سپس به جامعه ی علمی و دانشگاهی، به ویژه همکاران ارجمند و دانشجویان عزیز ایشان در دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی تسلیت عرض نموده، برای آن شادروان غفران و رحمت الهی و برای بازماندگان صبر و آرامش و عزت و سلامت از خداوند متعال مسئلت دارند.


تاریخ: ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ ۱۰:۰۴ | دفعات بازدید: ۱۱۱۹ بازدید

برچسب ها: -نظراتثبت نظر