دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

پیام تبریک و تسلیت رییس دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی در پی شهادت جانباز دفاع مقدس؛ حاج میرزا محمد سلگیدکتر گودرزی افشار، در پیامی شهادت سردار حاج میرزا محمد سُلگی را تبریک و تسلیت گفت. متن پیام وی به شرح زیر است:

به نام خدا

 "وَلاَتَقُولُوا لِمَن یُقْتَلُ فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاَتُ بَلْ أَحْیَآءٌ وَ لَـَكِن لآتَشْعُرُون"

و به آنان که در راه خدا کشته می شوند مرده نگویید، بلکه [در عالم برزخ] دارای حیات اند، ولی شما [کیفیت آن حیات را] درک نمی کنید. (سوره بقره – آیه 154)

با نهایت تأسف و تألم، جانباز بزرگ جنگ تحمیلی؛ سردار حاج میرزا محمد سُلگی، افتخار بزرگ استان همدان پس از سالها تحمل آلام ناشی از جانبازی به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
این شهید جلیل القدر و عظیم المنزله، درس آموز مکتب امام حسین(ع) و نماد شایسته مجاهدت، شجاعت،حماسه، ایثار و الگوی ماندگار برای جوانان با بصیرت کشور عزیزمان ایران است. این شهید معظم با تأسی به سید الشهداء و با مقاومتی ستودنی، پیام بزرگی را به دشمنان غدار وکینه توز وخون ریز کشور داشت و آن اینکه اراده و شرف و مجد ملت ما هیچ وقت نخواهد شکست.

اینجانب عروج ملکوتی این شهیدِ سعید را به محضر امام زمان (عج)، امام خامنه ای (مد)، امت غیور و سلحشور ایران و خطه همدان، جانبازان، همرزمان، بستگان و خانواده ایشان تبریک و تسلیت عرض نموده، از درگاه باری تعالی عاجزانه درخواست می نمایم صبر و شکیبایی  و صحت و سلامتی برای دیگر جانبازان عزیز حاصل آید و عاقبت ما را نیز ختم به شهادت بفرماید.

 

دکتر حمید گودرزی افشار

رییس دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی


تاریخ: ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ ۱۲:۰۱ | دفعات بازدید: ۷۶۸ بازدید

برچسب ها: -نظراتثبت نظر