دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

پیام تبریک رییس دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی به مناسبت آغاز سال تحصیلی 99-1398دکتر گودرزی افشار؛ رییس محترم دانشگاه در پیامی آغاز سال تحصیلی را به دانشجویان مسیر علم و دانش تبریک گفت.

تقارن شروع سال تحصیلی با هفته شکوهمند دفاع مقدس تقارنی نیکوست که فضای دانشگاه را به یاد و خاطره شهیدان، متبرک ساخته است و امید است این تقارن مبارک، سرآغازی بر یک حرکت پرشتاب علمی و شکوفائی کشور عزیزمان باشد و در سالی که مقام معظم رهبری (مد)، آن را سال "رونق تولید" نامیده اند، بتوانیم با پیروی از منویات ایشان رشد علمی کشور را سرعت ببخشیم.

اقتدار و افتخار غرور آمیز ایران اسلامی و اعتلای جایگاه میهن عزیزمان مرهون تلاش اصحاب علم و دانش است که در راستای فتح قله‌های رفیع علم، فناوری و توسعه فرهنگی و اجتماعی این مرز و بوم گام برداشته اند و دانشگاه به عنوان نهاد رفیع فرهنگی، آموزشی و کانون تفکر و جوشش فکری در جامعه، نقش بی بدیلی در این امر دارد.

این جانب آغاز سال تحصیلی و شروع دلنشین درس و دانشگاه را به جامعه دانشگاهی و دانشجویان عزیز دانشگاه به ویژه دانشجویان جدید الورود، صمیمانه تبریک گفته و برای همگان دستیابی به مدارج عالی علمی و تخلص به فضایل معنوی و اخلاقی توام با موفقیت، بهروزی و سعادت را از درگاه خداوند متعال خواهانم.

  با آرزوی توفیق الهی

دکتر حمید گودرزی افشار


تاریخ: ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ ۱۶:۰۶ | دفعات بازدید: ۱۶۳۱ بازدید

برچسب ها: -نظراتثبت نظر