دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

پیام تبریک رئیس دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی به مناسبت فرارسیدن چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایراندکتر حسین مرادی مخلص با صدور پیامی آغاز چهل و دومین بهار انقلاب اسلامی را تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل است:

۲۲بهمن روز پیروزی انقلاب اسلامی، یادآور رستاخیز ملت غیور و و روز تجلی شکوهمند حماسه و سرافرازی آنانی است که با وحدت، همدلی و تقدیم جان و مال خود در راه تحقق آرمان های آزادی خواهانه تلاش کردند.

در چهل و دومین بهار انقلاب اسلامی مایه خرسندی و مباهات است که دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی به عنوان دانشگاه جامعه محور، با تأسّی از فرمایشات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب و در راستای حرکت به سوی رسالت وجودی خود، مفتخر به حرکتی مجدّانه را در جهت تقویت ارتباط با صنعت و جامعه و ارائه راه‌حل برای مسائل و مشکلات موجود در این حوزه را آغاز کرده است.

اينجانب ضمن گراميداشت ياد و خاطره سید جمال الدین اسدآبادی، شهداي راه بیداری اسلامی و انقلاب اسلامي ایران، شهيدان هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم، به‌ويژه سردار بزرگ اسلام؛ شهيد حاج قاسم سليماني و دانشمند عزتمند هسته‌ای شهید دكتر محسن فخري‌زاده وهمه شهیدان راه علم و دانش، چهل و دومین بهار انقلاب را به آحاد مردم ايران به ويژه جامعه دانشگاهی سید جمال الدین اسدآبادی تبريك  و تهنیت عرض مي‌نمايم.

 

دکتر حسین مرادی مخلص

رئیس دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی


تاریخ: ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ ۱۰:۱۱ | دفعات بازدید: ۱۹۱ بازدید

برچسب ها: -نظراتثبت نظر