دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

پیام تبریک رئیس دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامیدکتر حمید گودرزی افشار به مناسبت ۲۶ مرداد؛ سال روز به یاد ماندنی ورود غرور آفرین آزادگان به میهن اسلامی پیام تبریک صادر نمودند.

 متن پیام بدین شرح است:

باسمه تعالی

مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَى نَحْبَهُ وَ مِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ وَ مَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا     

از مومنان مردانی هستند که به پیمانی که با خدا بسته بودند وفا کردند بعضی بر سر پیمان خویش جان باختند و بعضی چشم به راهند و هیچ گاه پیمان خود را دگرگون نکرده ‏اند. (سوره احزاب ؛ آیه٢٣ )

آزادگان، صبورتر از سنگ صبور و راضی ترین کسان به قضای الهی بودند. اینان سینه هایی فراخ تر از اقیانوس داشتند که از همه جا و همه کس بریده و به خدا پیوسته بودند. آزاده نامیده شدند چون از قید نفس و نفسانیات رهایی یافته بودند.

آزادگان ارزشمندترین سرمایه برای ادامه آرمان ‌ها و اهداف امام راحل و شهیدان والامقام هستند که در طول دوران دفاع مقدس با افتخار و سرافرازی از میهن اسلامی ایران دفاع کردند.

امروز روز شادی ملت است، روزی که نه تنها ملت بزرگ ایران و خانواده های آزادگان خوشحال شدند بلکه تمام آزادگان جهان شاد بودند. اینجانب به نمایندگی از جامعۀ دانشگاهی دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی، سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی را خدمت مقام معظم رهبری، ملت شهیدپرور ایران و به خصوص خانواده های معظم شهدا و جانبازان و ایثارگران شهرستان اسدآباد تبریک عرض می نمایم.

دکتر حمید گودرزی افشار

رئیس دانشگاه


تاریخ: ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ ۱۱:۰۵ | دفعات بازدید: ۱۶۵ بازدید

برچسب ها: -نظراتثبت نظر