دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

پرداخت تسهیلات 7 میلیون ریالی به دانشجویان متقاضی سفر به عتبات عالیاتطبق مصوبات ستاد ملی اربعین دانشگاهیان، بر اساس توافق بین معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و صندوق رفاه دانشجویان صورت پذیرفت.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان گفت: این صندوق در آستانه اربعین حسینی و به منظور حمایت دانشجویان و حمایت از این اقدام معنوی و فرهنگی به دانشجویان متقاضی به صورت ویژه در کوتاه‌ترین زمان ممکن وام 7 میلیونی عتبات عالیات پرداخت می‌کند.

ذوالفقار یزدان‌مهر رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم  با اشاره به پیاده‌روی میلیونی مردم در مراسم اربعین گفت: مردم ما همواره زیارت امام حسین(ع) را به عنوان یک وظیفه دانسته و در سال‌های گذشته شاهد حضور میلیونی و راهپیمایی عظیم مردم در مراسم اربعین بودیم. در این میان حضور دانشجویان دانشگاه‌های کشور هم بسیار پرشور و دانشجویان ما برنامه‌های متنوعی را در این مراسم برگزار کردند.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم ادامه داد: این صندوق در آستانه اربعین حسینی و به منظور حمایت از این اقدام معنوی و فرهنگی و همچنین حمایت از دانشجویانی که در این زمان قصد سفر به عتبات عالیات دارند تصمیم گرفت به دانشجویان متقاضی تا سقف بودجه تخصیصی به صورت ویژه در کوتاه‌ترین زمان ممکن   وام عتبات عالیات پرداخت کند.

وی افزود: سقف پرداخت وام به هر کدام از دانشجویان 7 میلیون ریال است و مهم‌تر اینکه این وام هیچ گونه کارمزدی ندارد و بازپرداخت این تسهیلات نیز مانند سایر وام‌ها پس از فراغت از تحصیل است.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان گفت: متقاضیان دریافت این تسهیلات باید به ادارات رفاه دانشجویان دانشگاه مراجعه و نسبت به تکمیل فرم تقاضای وام و ارائه تصویر فیش واریزی روادید و بیمه اقدام کنند.

یزدان‌مهر تأکید کرد: دانشگاه‌ها از امروز می‌توانند از طریق سامانه صندوق رفاه دانشجویان لیست دانشجویان تأیید شده را اعلام کنند تا برنامه‌ریزی‌های لازم برای پرداخت وام صورت گیرد.

وی در خاتمه گفت: ثبت‌نام برای پرداخت این وام از امروز آغاز می شود و تا چهارشنبه 26 آبان دانشجویان متقاضی فرصت دارند تا برای دریافت این تسهیلات اقدام کنند.


تاریخ: ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ ۱۶:۰۷ | دفعات بازدید: ۲۰۸۳ بازدید

برچسب ها: -نظراتثبت نظر