دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

نشست رییس دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی با معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوریدکتر گودرزی افشار به همراه مدیران فرهنگی، اجتماعی و طرح و برنامه دانشگاه با دکتر غفاری؛ معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت عتف دیدار کردند.

در این نشست که روز سه شنبه مورخ 10 دی ماه سال جاری صورت پذیرفت، دکتر گودرزی افشار ضمن اشاره به ظرفیت تاثیرگزاری دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی در منطقه در زمینه های مختلف به تشریح پتانسیل ها و جایگاه این دانشگاه پرداختند.

ایشان همچنین گزارشی از فعالیت های فرهنگی دانشگاه در سنوات گذشته ارائه دادند و لزوم تقویت آن ها در جهت ایجاد محیطی شاد و سالم برای اعضای جامعه دانشگاهی را خواستار شدند.

همچنین مدیران فرهنگی، اجتماعی و طرح و برنامه دانشگاه هرکدام به نوبه خود گزارشی در خصوص عملکرد بودجه ای و محدودیت های موجود ارائه دادند. که مقرر شد در این راستا مساعدت های لازم از سمت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در قالب افزایش ردیف های ابلاغی صورت پذیرد.

بعد از این نشست، دکتر گودرزی افشار با دکتر شمس بخش؛ مشاور وزیر و مدیر کل حوزه وزارتی وزارت عتف نیز دیدار کردند و در خصوص مسائل دانشگاه با ایشان به گفتگو پرداختند.


تاریخ: ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ ۱۵:۱۰ | دفعات بازدید: ۱۰۱۴ بازدید

برچسب ها: -نظراتثبت نظر