دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

نشست رییس دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی با اعضای غیر هیأت علمی برگزار شددر راستای ابلاغ سیاست های کاری و هماهنگی های لازم صورت پذیرفت

روز شنبه مورخ 99/08/03؛ دکتر حسین مرادی مخلص؛ رییس محترم دانشگاه با حضور در جمع کارکنان اداری، ضمن ابلاغ سیاست های کاری و انتظارات مد نظر به خدمات قابل ارائه و سهل سازی موانع توسعه فردی و سازمانی پرداختند.

ایشان عرضه داشتند ما در دیار سید جمال الدین اسدآبادی و دانشگاهی که به نام والای ایشان مزین است مشغول به خدمت هستیم و باید مانند ایشان و سردار بزرگ اسلام؛ شهید حاج قاسم سلیمانی، نگاهی فرا مرزی و بدور از هرگونه تنش داشته باشیم. همچنین با تاکید بر قانون مداری و نکاتی از قبیل اخلاق مداری و رعایت انضباط اداری، شعار کاری خود را حول سه محور1- مهر ورزی 2-اخلاق حرفه ای و 3- تلاش انقلابی ابلاغ داشتند و در مورد هرکدام نکاتی را عرضه داشتند.

دکتر مرادی مخلص پس از ارائه انتظارات مد نظر از کارکنان دانشگاه، به جایگاه والای کادر اداری دانشگاه اشاره کردند و از مدیریت امور اداری دانشگاه فراهم سازی شرایط مناسب کاری، راه اندازی تعاونی های مسکن و مصرف کارکنان دانشگاه و ارتقای سلامت و پویایی کارکنان را خواستار شدند.

لازم به ذکر است در این جلسه آقای رمضان خدمتی حیدری؛ به عنوان سرپرست جدید امور اداری دانشگاه معرفی شدند.


تاریخ: ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ ۱۳:۰۸ | دفعات بازدید: ۲۶۷ بازدید

برچسب ها: -نظراتثبت نظر