دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

نشست رئیس دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی با اعضای هیات علمی برگزار شدروز یکشنبه مورخ 11 آبان ماه سال جاری، نشست رییس دانشگاه با اعضای هیأت علمی برگزار گردید

در ابتدای جلسه، دکتر مرادی مخلص؛ رئیس محترم دانشگاه ضمن بزرگداشت یوم الله 13 آبان و یاد و خاطره شهدا، بالاخص شهدای گرانقدر شهرستان اسدآباد، از زحمات دکتر سید احمدرضا موسوی زارع، معاون سابق آموزشی و پژوهشی دانشگاه تقدیر کردند و سرکار خانم دکتر هاجر مریخ پور؛ عضو هیأت علمی گروه علوم کشاورزی را به عنوان سرپرست معاونت آموزشی و پژوهشی دانشگاه معرفی کردند.

سپس رئیس دانشگاه رسالت اصلی دانشگاه را کیفی سازی در بستر ارائه راه حل مشکلات و مطالبات شهرستان اسداباد دانستند و از اساتید هیات علمی ارائه پژوهش های مرتبط و راهکارهای بهینه و مناسب را درخواست کردند. همچنین ایشان دانشگاه جامع محور را ملزوم ارتقاء کیفی و کمی نیازهای شهرستان در دانشگاه دانستند و آن مستلزم این است که اعضای هیات علمی در حوزه پژوهشی با افزایش مقالات isi , isc، طرح ها و کتب مرتبط را تقویت کنند و برندسازی در حوزه کشاورزی شهرستان که در تولید محصولات کشاورزی رتبه اول کشور را دارد صورت پذیرد. همچنین  نظر به ماموریت دانشگاه در حوزه علوم انسانی و رویکرد سید جمال الدین پژوهشی در دانشگاه، لازم است کتابخانه مرکزی دانشگاه از سطح بالای منابع، مستندات، نامه و گزارشهای این چهره ماندگار انقلابی برخوردار شود.

در ادامه، اعضای هیأت علمی دانشگاه هرکدام نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص موارد مختلف ارائه نمودند و آمادگی مضاعف خود را در راستای اعتلای اهداف والای دانشگاه اعلام داشتند.


تاریخ: ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ ۱۵:۰۸ | دفعات بازدید: ۵۳۵ بازدید

برچسب ها: -نظراتثبت نظر