دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

مراسم گرامیداشت روز کارمند در دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی برگزار شدروز دوشنبه چهارم شهریورماه؛ در سومین روز از هفته دولت، به مناسبت روز کارمند مراسم گرامیداشتی در دانشگاه برگزار گردید

در این مراسم پس از تلاوت آیاتی چند از قرآن مجید توسط همکار دانشگاهی؛ آقای محمد مهدی جمهور، مهندس مسلم درویشی؛ مدیر محترم امور اداری و پشتیبانی دانشگاه، ضمن عرض خیر مقدم به حضار و تبریک هفته دولت و روز کارمند گزارشی از عملکرد آن مدیریت ارائه نمودند و در خصوص برخی مسائل اداری و نحوه انتخاب کارمند نمونه نکاتی را بیان کردند.

پس از عرض تبریک و ارائه نکاتی توسط سایر مدیران واحدهای دانشگاه، دکتر گودرزی افشار؛ رییس محترم دانشگاه به عنوان سخنران اصلی مراسم ضمن عرض تبریک اعیاد و موالی گذشته، هفته دولت و روز کارمند به شهادت دو شخصیت بارز انقلابی؛ شهیدان رجایی و باهنر اشاره کردند و راز ماندگاری نام این عزیزان را شیوه و منش زندگی ساده و بی ریای آنان خواندند. گودرزی افشار بیان کرد دانشگاه جزئی از نظام اداری و آموزشی کشور است که جایگاه خاص و والایی دارد که این جایگاه خود یک هویت است و علی رغم داشتن ماهیت ظاهری ماهیت معنوی آن نیز باید در نظر گرفت به گونه ای که از نظر فرهنگی و علمی باید بر روی جامعه، شهر و کشور تاثیر سازنده و مثبت داشته باشد.

ایشان با اشاره به جایگاه خطیر کارمند در صف اول ارتباط با جامعه، جایگاه کارمندان را بسیار حساس و مهم خواند و اذعان داشت از نظر بنده تمامی کارکنان دانشگاه نیروی فرهنگی هستند چرا که خانواده ها با اعتماد به دانشگاه فرزندان خود را به این مجموعه می سپارند و تمامی کارکنان در شکل گیری شخصیت فرهنگی دانشجویان سهیم هستند.

رییس دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی کارمندان را در محیط دانشگاه در برابر سه قشر مسئول دانستند. 1- دانشجویان؛ که ایشان را ولی نعمتان دانشگاه خواندند و احترام به دانشجو و ایجاد شرایط احترام متقابل را خواستار شدند. 2- همکاران و کارکنان دانشگاهی 3- مسئولین و مدیران مربوطه ، ایشان همچنین در سخنان خود از کارمندان تقاضای جامعه نگری و دید اشتراک نفع و ضرر را خواستار شدند و حفظ شأن تمامی اقشار جامعه؛ ارباب رجوع، دانشجو، کارمند و عضو هیأت علمی را وظیفه خود و  افراد سازمان تحت نظر خود خواندند.

گودرزی افشار از کارمندان دانشگاه خواستند قدر همدیگر و محیط کاری خود را بدانند و متوجه باشند که مسئولیت یک منت الهی است. اگر در راستای قانون و عدالت پیش برود موجب سرفرازی و عاقبت به خیری است و اگر کارشکنی صورت بگیرد موجب سختی و مشقت است.

در پایان ضمن تقدیر از کلیه کارکنان دانشگاه، از کارمندان نمونه دانشگاه؛ آقایان هادی عبدکوند، رمضان خدمتی حیدری و حامد گلزار محسن تقدیر شد و پس از اقامه نماز با حضور مدیران دانشگاه در محیطی صمیمی از کارکنان دانشگاه پذیرایی به عمل آمد.


تاریخ: ۱۳۹۸/۰۶/۰۴ ۱۶:۰۶ | دفعات بازدید: ۱۷۲۲ بازدید

برچسب ها: -نظراتثبت نظر