دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

مراسم معارفه دانشجویان جدیدالورود برگزار شدروز یکشنبه مورخ 23 مهرماه سال جاری مراسم معارفه دانشجویان جدیدالورود دانشگاه برگزار شد.

دانشجویان دانشگاه با تجمع در مقابل ساختمان دانشگاه و زیر پا نهادن پرچم امریکای جنایتکار و اسرائیل غاصب انزجار خود را نسبت به مواضع خصمانه دولتمردان این کشورها اعلام کردند. سپس مسیر دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه تا سالن برگزاری مراسم را به صورت پیاده روی طی کردند.

در ابتدای این مراسم پس از تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم و زمزمه سرود ملی جمهوری اسلامی ایران، جناب آقای دکتر امیری پریان؛ ریاست محترم دانشگاه ضمن عرض تسلیت ایام محرم الحرام و محکومیت مواضع نابخردانه رییس جمهور امریکا، حضور دانشجویان ورودی جدید را به این عزیزان تبریک گفتند و ضمن ارائه گزارش اقدامات صورت گرفته و جاری به برنامه های آتی دانشگاه در جهت رشد علمی و ایجاد فضای بانشاط برای دانشجویان اشاره کردند. در ادامه جناب آقایان دکتر موسوی زارع؛ معاون محترم آموزشی و پژوهشی و دکتر عبدالملکی؛ سرپرست محترم امور دانشجویی و فرهنگی به نکاتی در خصوص حوزه های تحت اختیار خود اشاره کردند. پس از بیان مطالب توجیهی لازم برای دانشجویان جدیدالورود در تمامی حوزه های دانشگاه از دانشجویانی که در بیست و دومین المپیاد علمی دانشجویی کشوری حائز رتبه شده بودند تقدیر به عمل آمد و به ده نفر از دانشجویان حاضر در سالن برگزاری مراسم به قید قرعه جوایزی اهدا شد.


تاریخ: ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ ۱۵:۰۷ | دفعات بازدید: ۲۲۴۰ بازدید

برچسب ها: -نظراتثبت نظر