دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

مراسم بزرگداشت سید جمال الدین اسدآبادی برگزار شدمراسم بزرگداشت سید جمال الدین اسدآبادی در سالروز گرامیداشت آن سید جلیل القدر برگزار گردید.

این مراسم با حضور دکتر گودرزی افشار؛ رییس محترم دانشگاه، اعضای جامعه دانشگاهی، تعدادی از مسئولان استان و شهرستان در محل سالن جلسات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسدآباد برگزار گردید.

پس از تلاوت قرآن کریم و پخش سرود ملی کشور عزیزمان؛ ایران اسلامی، در ابتدای مراسم حجت الاسلام و المسلمین حسینی مجد؛ امام جمعه محترم شهرستان اسدآباد، ضمن عرض خیر مقدم و تبریک و تسلیت مناسبت های گذشته و پیش رو اشاراتی به شخصیت سید جمال الدین اسدآبادی و لزوم تفکر و تعقل در اندیشه ایشان داشتند.

پس از پخش کلیپ معرفی سید جمال الدین اسدآبادی، حجت الاسلام و المسلمین جوادی؛ امام جمعه موقت استان همدان به عنوان سخنران اصلی مراسم بیان داشتند با توجه به طی طریق سید جمال الدین اسدآبادی در آن دوره با محدودیت های موجود در جهت روشن سازی و بیداری اسلامی لازم است در حیطه علمی تفکر و آثار سید جمال بیشتر کار شود. ایشان به برخی از آثار سید جمال الدین اسدآبادی پرداختند و راه ایشان را در مسیر قرآن و دین مبین اسلام خواندند.

در پایان حجت الاسلام و المسلمین جوادی توسط دکتر گودرزی افشار؛ رییس محترم دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی و سایر مسئولین مورد تقدیر قرار گرفتند.


تاریخ: ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ ۱۳:۱۲ | دفعات بازدید: ۱۹۵۲ بازدید

برچسب ها: -نظراتثبت نظر