دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

مراسم بزرگداشت روز دانشجو در دانشگاه برگزار شداین مراسم روز یکشنبه مورخ 18 آذرماه با حضور دکتر گودرزی افشار؛ سرپرست دانشگاه، مهندس یزدان مهر؛ رئیس صندوق رفاه دانشجویان، دکتر رنجبرزاده، عضو هیأت رئیسه و نماینده اسدآباد در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین حسینی مجد؛ امام جمعه شهرستان اسدآباد، مهندس حمیدوند؛ فرماندار شهرستان اسدآباد، اعضای هیأت علمی، کارکنان و حضور حد اکثری دانشجویان دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی برگزار گردید.

در ابتدای مراسم پس از تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم و پخش سرود ملی کشور عزیزمان؛ ایران اسلامی، دکتر حمید گودرزی افشار؛ سرپرست محترم دانشگاه ضمن عرض خیر مقدم و یاد سه شهید والامقام دانشگاه تهران در سال 1332، روز دانشجو را به دانشجویان دانشگاه تبریک گفتند و به جایگاه والای دانشجو و دانش اشاره کردند، ایشان خطاب به دانشجویان عرضه داشتند دوران دانشجویی یکی از بهترین دوران زندگی است که تلاش در استفاده مفید از این فرصت موجب رشد و شکوفایی افراد در آینده می شود و توصیه ایشان خطاب به دانشجویان استفاده بهینه از این دوران بود، در ادامه، برنامه های متنوعی برای دانشجویان تدارک دیده شده بود که به اجرا درآمد و مستمعین از بیانات ارزشمند دکتر رنجبرزاده، عضو محترم هیأت رئیسه و نماینده مردم شهرستان اسدآباد در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین حسینی مجد؛ امام جمعه محترم شهرستان اسدآباد و مهندس یزدان مهر؛ رئیس محترم صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نیز در طول برنامه بهره مند شدند. ذوالفقار یزدان مهر اظهار داشت: دانشگاه سیدجمال‌الدین اسدآبادی در شهرستان اسدآباد هم از جمله دانشگاه‌هایی بوده که با کمبود خوابگاه مواجه است و با تسهیلاتی که دانشگاه و صندوق رفاه کمک خواهد کرد یک خوابگاه مناسب با امکانات لازم در سایت این دانشگاه کلنگ‌زنی و عملیات اجرایی آن انجام خواهد شد که مشکلی در رابطه با تخصیص اعتبار آن وجود ندارد. وی با بیان اینکه کمبود خوابگاه یکی از مشکلات مهم دانشجویان این دانشگاه است، تصریح کرد: با پیگیری‌های انجام شده مقرر گردیده حتما یک کمک رهن مناسب در بحث اجاره خوابگاه به دانشجویان پرداخت شود تا اجاره آنان به حداقل برسد.
یزدان‌مهر همچنین از پرداخت کمک رهن به دانشجویان متأهل خبر داد و یادآور شد: به هر دانشجوی متأهل در این راستا 9 میلیون تومان کمک رهن به صورت قرض‌الحسنه پرداخت می‌شود که بعد از فارغ‌التحصیلی این میزان کمک رهن پرداختی را بازمی‌گردانند.
وی با اشاره به اینکه به تشکل‌های دانشجویی این دانشگاه کمک خواهد شد، بیان کرد: در بحث دانشجویان بی‌بضاعت، صندوق خیریه و قرض‌الحسنه با تدبیر لازم در این راستا راه‌اندازی شده که با کمک‌های صندوق رفاه، مسئولان و مدیران شهرستان و اساتید این صندوق‌ها پربارتر شده و به دانشجویان بی‌بضاعت وام شرافتی و کمک بلاعوض و رایگان می‌دهد.
یزدان‌مهر همچنین از تخصیص اعتبار به بحث تجهیز امکانات ورزشی دانشگاه خبر داد و تصریح کرد: با ایجاد اتاق‌های تندرستی در دانشگاه‌ها می‌توان به بحث ورزشی دانشجویان نیز توجه ویژه‌ای داشت.
در پایان ضمن تقدیر مسئولین دانشگاه و شهرستان از مهندس یزدان مهر، از دانشجویان برتر دانشجویی و آموزشی دانشگاه تقدیر به عمل آمد.


تاریخ: ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ ۱۷:۰۹ | دفعات بازدید: ۳۳۲۲ بازدید

برچسب ها: -نظراتثبت نظر