دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

مراسم اختتامیه و قرعه کشی برندگان مسابقه قرآنی ترنم وحی در دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی برگزار گردیدروز دوشنبه مورخ 12 خردادماه سال جاری این مراسم با حضور مسئولین دانشگاه و شهرستان اسدآباد در محل سالن جلسات سردار شهید قاسم سلیمانی دانشگاه برگزار گردید.

پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران در ابتدای مراسم دکتر گودرزی افشار؛ ریاست محترم دانشگاه ضمن عرض خیر مقدم و تقدیر از مدیران ارشد شهرستانی در راستای حمایت معنوی از دانشگاه و تسلیت ایام رحلت معمار کبیر انقلاب اسلامی و قیام خونین 15 خرداد به جایگاه ولای امام خمینی (ره) اشاره کردند و جمله معروف مقام معظم رهبری " ایـن انـقـلاب بـی نـام خـمـیـنی در هیچ جای جهان شناخته شده نیست" را مورد خطاب قراردادند. همینطور از استمرار حمایت های امام جمعه محترم و محبوب، فرماندار محترم و فرماندهی سپاه پاسداران شهرستان اسدآباد از دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی و فعالیت های فرهنگی آن تقدیر نمودند و خواهان استمرار آن شدند.

 در ادامه دکتر مهدنژاد؛ سرپرست محترم مدیریت امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ضمن ارائه گزارشی از برنامه های فرهنگی دانشگاه در ماه مبارک رمضان به توصیه های مقام معظم رهبری در خصوص فرهنگ و اقتصاد به عنوان دو اولویت اصلی کشور پرداختند. ایشان با استناد به رهنمودهای مقام معظم رهبری، کار و مدیریت فرهنگی را به مثابه اقدامی جهادی دانستند. همچنین از آمار بالای مشارکت دانشجویان در برنامه تفسیر قرآن ویژه ماه مبارک رمضان و موفقیت آمیز بودن این برنامه تشکر کردند.

 سپس حجت الاسلام و المسلمین حسیین مجد؛ امام جمعه محترم شهرستان اسدآباد از رییس دانشگاه و مجموعه مدیریتی دانشگاه در جهت تداوم برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی در دانشگاه تقدیر کردند و حمایت همه جانبه از برنامه های فرهنگی و اجتماعی در دانشگاه را اعلام نمودند،

در ادامه آقای عبدکوند؛ معاون محترم سیاسی، اجتماعی و امنیتی فرمانداری شهرستان اسدآباد ضمن تقدیر از عملکرد دانشگاه در حوزه های مختلف بالاخص برنامه های فرهنگی، ترویج برنامه ها در جهت تاثیرگزاری بیشتر بر روی جامعه هدف را از مسئولین دانشگاه خواستار شدند.

سپس حجت الاسلام و المسلمین محمدی پیام؛ مفسر قرآن و طراح سوالات مسابقه مذکور ضمن تفسیر حدیث ثقلین، به بیان برکات و تاثیر گزاری دوستی با قرآن پرداختند.

در پایان مراسم پس از تقدیر از حجت الاسلام محمدی پیام در جهت زحمات طراحی سوالات قرآنی، بین اسامی شرکت کنندگانی که به سوالات مسابقه قرآنی ترنم وحی پاسخ درست داده بودند قرعه کشی صورت پذیرفت و برندگان نهایی مسابقه مشخص گردیدند.

لازم به ذکر است که 70 درصد جامعه دانشگاهی در مسابقه مذکور شرکت کرده بودند که به 30 نفر از برندگان جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.


تاریخ: ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ ۱۴:۰۳ | دفعات بازدید: ۴۳۰ بازدید

برچسب ها: -نظراتثبت نظر