دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

فوری - اطلاعیه ثبت نام دور جدید بیست و دومین دوره عتبات دانشگاهیان در سال 1398مهلت ثبت نام: از ۲۷ بهمن ۹۸ لغایت ۳ اسفند ۹۸

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک، حجت الاسلام والمسلمین مرتضی مطهری پور،رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان از ثبت نام دور جدید بیست و دومین دوره عتبات دانشگاهیان از ۲۷ بهمن ۹۸ تا ۳ اسفند ۹۸ خبر داد

اعضای جامعه دانشگاهی اعم از اعضای هیأت علمی، اعضای غیر هیأت علمی و دانشجویان می توانند با مراجعه به سایت لبیک به آدرس: https://samaneh.labbayk.ir/  نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

حجت الاسلام والمسلمین مطهری پور افزود: قرعه کشی دانشگاهیان برای اعزام به عتبات در این دوره ۵ اسفندماه انجام می شود و هماهنگی های لازم با معاونت عتبات سازمان حج صورت گرفته است. اعزام دانشگاهیان از ۱۸ اسفند ۹۸ مصادف با ۱۳ رجب سالروز ولادت امیرالمؤمنین علی (ع) شروع می شود.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان خاطرنشان کرد: اعزام ها تا ۲۷ فروردین ۹۹ مصادف با ۲۱شعبان ادامه خواهد داشت و با توجه به اینکه این دوره کمی با تأخیر آغاز شد، برای اعزام دانشگاهیان ۱۵۰ کاروان پیش بینی شده است که ۱۱۰ کاروان آن به صورت هوایی و ۴۰ کاروان به صورت زمینی اعزام خواهند شد.

وی تأکید کرد: توزیع کاروان ها به گونه ای بوده که همه استان ها از آن بهره مند شده و فضا برای حضور دانشگاهیان در ایام رجب، شعبان و نوروز در عتبات مهیا شده است. جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت لبیک مراجعه فرمایید.


تاریخ: ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ ۰۸:۱۱ | دفعات بازدید: ۸۵۴ بازدید

برچسب ها: -نظراتثبت نظر