دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

فعالیت های حضوری آموزشی و دانشجویی دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی تعطیل شدبر اساس ابلاغ ستاد ملی مبارزه با کرونا، فعالیت های حضوری آموزشی و دانشجویی دانشجویان دانشگاه تعطیل گردید

حسب ابلاغ ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر تعطیلی مراکز غیرضروری و با هدف حفظ سلامت شهروندان در شهر‌های با وضعیت قرمز، کلیه فعالیت‌های حضوری آموزشی و هرگونه حضور دانشجویان دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی از روز شنبه اول آذرماه، به مدت دو هفته تعطیل است.

با عنایت به مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا و در راستای اجرای بخشنامه شماره۳۷۴۸۹۹ مورخ ۹۹/۰۸/۲۷ سازمان اداری و استخدامی کشور، فعالیت های حوزه های مختلف دانشگاه از یکم تا چهاردهم آذر ماه به شرح ذیل اعلام می گردد:
۱) کلیه فعالیت های آموزشی و پژوهشی اساتید در دانشگاه، بصورت غیر حضوری و مجازی با جدیت ادامه خواهد داشت و اساتید محترم تمامی برنامه های خود را در سامانه مجازی آموزش الکترونیکی بصورت کامل انجام خواهند نمود.
۲) کلیه امور مرتبط با حوزه های مختلف دانشگاه اعم از اداری، مالی، بودجه ریزی، دانشجویی، فرهنگی،پژوهشی و... با جدیت تمام به صورت روزانه و غیر حضوری پیگیری گردد.
۳)برگزاری جلسات گروههای آموزشی بصورت غیر حضوری مانند سابق ادامه خواهد داشت‌.
۴)حضور همکاران بخش: حفاظت فیزیکی، تاسیسات، خدمات و همکاران حوزه آموزش الکترونیکی با هماهنگی مدیر مربوطه بصورت شیفت بندی، الزامی می باشد.
۵) کلیه همکاران محترم ملزم به چک نمودن روزانه کارتابل اتوماسیون اداری خود در ایام دور کاری می باشند و لازم است فرایندهای مرتبط با مکاتبات ارجاعی و ....را در سامانه اتوماسیون اداری با دقت انجام دهند.
۶) بدیهی است هرگونه حضور کارکنان محترم خارج از مجوزهای مذکور و بدون هماهنگی با حراست دانشگاه، ممنوع می باشد.
۷)ضمنا در صورت نیاز به حضور هریک از کارکنان در دانشگاه در ایام یاد شده، با هماهنگی مدیر مربوطه و حراست دانشگاه، حضور شخص در زمان مورد نیاز در دانشگاه الزامی می باشد.

بدیهی است در صورت اعلام هرگونه تصمیم جدید از طرف ستاد ملی مبارزه با کرونا، جزئیات متعاقبا اطلاع‌رسانی خواهد شد.


تاریخ: ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ ۲۳:۰۸ | دفعات بازدید: ۵۶۱ بازدید

برچسب ها: -نظراتثبت نظر