دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

فاز دوم دانشکده فنی ومهندسی دانشگاه افتتاح شدفاز دوم دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه با حضور جناب آقای دکتر امیری پریان؛ ریاست محترم دانشگاه، جناب آقای الهی تبار؛ معاون محترم سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری همدان، جناب آقای مهندس افشاری؛ فرماندار محترم شهرستان اسدآباد، جمعی از معاونین و مدیران دانشگاه و مسئولین ادارات و ارگان های مختلف افتتاح شد.

در این مراسم پس از انجام آئین افتتاح، قرائت قرآن مجید و زمزمه سرود ملی ایران اسلامی، دکتر امیری پریان؛ ریاست محترم دانشگاه، ضمن عرض خیر مقدم و تبریک هفته دولت از تلاش های کلیه مسؤولین بالاخص آقای دکتر میرزائی؛ ریاست اسبق دانشگاه در راستای توسعه دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی تقدیر کردند و بیان داشتند در افق کاری خویش نوآوری و خلاقیت را به کار می بندند و در صدد ایجاد محیط علمی پویا برای همه دانشگاهیان بالاخص دانشجویان هستند. امیری پریان عرضه داشتند کارهای ثبت شرکت دانشجویی دانشجویان دانشگاه صورت گرفته است که به نوبه خود در دانشگاه های کشور بی بدیل  است. در ادامه جلسه جناب آقای الهی تبار؛ معاون محترم سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری همدان ایراد سخنرانی فرمودند و با یاد نام آقای دکتر میرزائی به تدبیر صورت گرفته در دولت کنونی اشاره فرمودند و بیان داشتند که هدف از تکریم هفته دولت و انتخاب این هفته برای افتتاح، کلنگ زنی و سایر برنامه های دولت، برقراری ارتباط بین مردم و دولت است که این امر بسیار در رشد و توسعه کشور موثر است. ایشان در ادامه عرضه داشتند که با مشکلات دانشگاه آشنا هستند و با کمک استاندار محترم در جهت رفع مشکلات مالی دانشگاه مساعدت خواهند نمود. در ادامه مراسم آقای مهندس افشاری؛ فرماندار محترم شهرستان اسدآباد ضمن گرامیداشت هفته دولت با یاد و نام شهیدان رجایی و باهنر با نام بردن از پروژه دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی به عنوان پروژه شاخص در غرب کشور از نظر کیفیت  وسرعت احداث با توجه به بالا بودن متراژ آن به سایر خدمات دولت در شهرستان اسدآباد اشاره کردند.

لازم به ذکر است فاز دوم دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه با مساحت 2300 متر مربع با اعتبار بالغ بر دو میلیارد و پانصد هزار تومان در چهار طبقه ساخته شده است که شامل آشپزخانه، سلف سرویس غذا، آزمایشگاه های استاندارد گروه های آموزشی و اتاق اساتید هیأت علمی دانشگاه می باشد.


تاریخ: ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ ۱۹:۰۶ | دفعات بازدید: ۲۵۱۶ بازدید

برچسب ها: -نظراتثبت نظر