دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

عطرافشانی و گلباران مزار شهدای گمنام توسط رییس دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی و روسای حوزه های علمیه شهرستان اسدآباد به مناسبت روز وحدت حوزه و دانشگاهمزار شهدای گمنام شهرستان اسدآباد توسط دکتر حسین مرادی مخلص، حجت الاسلام و المسلمین مشتاقی و سرکار خانم ضحاکی به مناسبت روز وحدت حوزه و دانشگاه عطرافشانی و گلباران شد.

روز شنبه مورخ 29 آذرماه، به مناسبت سالروز شهادت آیت الله دکتر مفتح و روز وحدت حوزه و دانشگاه، روسای محترم حوزه های علمیه برادران و خواهران شهرستان اسدآباد به اتفاق ریاست محترم دانشگاه، معاونین و برخی مدیران واحدهای دانشگاه در مزار شهدای گمنام شهرستان حاظر شدند و با عطر افشانی و گلباران مزار این شهدای عزیز، با آرمان های امام راحل و شهدای گرانقدر تجدید پیمان کردند.

در این مراسم، دکتر مرادی مخلص ضمن گرامیداشت یاد شهدا و امام شهیدان، به ویژه استاد شهید مفتح، بیان داشتند پرچمی را که سید جمال الدین اسدآبادی در زمینه بیداری اسلامی بر افراشته بودند شخصیت هایی مانند شهید مفتح به پا داشته اند که به همت رشادت ها و خون سرخ این عزیزان همچنان نهضت بیداری پابرجاست.

ایشان دستیابی به چشم‌انداز و اهداف آینده نظام اسلامی و عملی سازی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را منوط به هماهنگی و همکاری تنگاتنگ نخبگان حوزوی و دانشگاه در راستای تفکر ناب شهید مفتح خواندند و در راستای جامعه محوری و تاثیر گذاری در حوزه های فرهنگی واجتماعی، خواستار همکاری بیشتر حوزه های علمیه شهرستان اسدآباد و دانشگاه شدند.

در ادامه رییس محترم حوزه علمیه برادران دانشگاه ضمن تقدیر از مدیریت دانشگاه در جهت تدوین این برنامه فرهنگی، به برخی از فضائل اخلاقی شهید مفتح اشاره کردند و دانشگاه و حوزه را دو بال قوی علم و دانش خواندند که می توانند مکمل همدیگر باشند و نقاط مشترک بین این دو نهاد را تقویت کنند.


تاریخ: ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ ۱۳:۰۹ | دفعات بازدید: ۳۴۸ بازدید

برچسب ها: -نظراتثبت نظر