دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

دیدار معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی استان همدان با رییس دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادیاین دیدار در راستای ایجاد فضای مناسب برای همکاری های متقابل صورت پذیرفت

روز چهارشنبه مورخ 14 آبان ماه سال جاری مهندس مسعود قربانی؛ معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی استان همدان به همراه مهندس مسعود ایمانی؛ سرپرست توسعه صنعتی این شرکت در دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی حضور یافتند و با دکتر مرادی مخلص؛ رییس محترم دانشگاه دیدار کردند. معاون محترم آموزشی و پژوهشی دانشگاه و تعدادی از اعضای هیأت علمی دانشگاه نیز در این جلسه حضور داشتند.

دکتر مرادی مخلص ضمن خیر مقدم و پاسداشت نگاه علم محور مسئولین شرکت شهرک های صنعتی استان همدان در خصوص ضرورت ارتباط دانشگاه با صنعت در جهت تحقق بیانات مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب اسلامی این مهم را یک ضرورت تلقی کردند و بیان داشتند تاسیس شرکت های دانش بنیان در راستای ارتباط علمی و منطقی بین دانشگاه و صنعت که منجر به اشتغال پایدار و استفاده از نیروهای جوان و متخصص بومی شهرستان می شود، موضوع مهمی است که باید به آن پرداخته شود.

ایشان در راستای توسعه همکاری ها و انجام ماموریت دانشگاه در مبحث لزوم جامع محور بودن به ضرورت بررسی و ارزیابی مشکلات شهرستان اسدآباد و تعریف پروژهای مسئله محور توسط دانشگاه اشاره کردند و  بر تعریف طرح پژوهشی بین رشته ای جهت نیاز سنجی اولیه و آنالیز مشکلات شهرک صنعتی اسدآباد با همکاری اعضای هیأت علمی دانشگاه با تخصص های مرتبط و گوناگون تاکید کردند.

در ادامه جلسه با توجه به وجود زیر ساخت های لازم جهت برگزاری آموزش های مجازی با بهره گیری از افراد متخصص دانشگاه، معاونت آموزشی و پژوهشی دانشگاه آمادگی خود را جهت برگزاری کلاس های آموزشی با هماهنگی شرکت های صنعتی استان در راستای رفع نیاز صنایع و حل مشکلات موجود، اعلام نمود.

و از جانب نماینده شرکت شهرک های صنعتی، پیشنهاد برگزاری استارت آپ توسط دانشگاه در حوزه حل مشکلات صنعت با تاکید بر شهرک صنعتی اسدآباد مطرح شد و شرکت شهرک های صنعتی آمادگی خود را در حمایت مالی از برگزاری استارت آپ و هم چنین حمایت ویژه از ایده های برتر را بیان نموده و همچنین بیان شد که در زمینه ارتباط سرمایه گزاران با شرکت های دانش بنیان و اجزای طرح های در مرحلة بهره برداری ضمن همکاری لازم را انجام خواهند داد.


تاریخ: ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ ۱۵:۰۸ | دفعات بازدید: ۴۰۷ بازدید

برچسب ها: -نظراتثبت نظر