دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

دیدار اعضای هیأت رییسه دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی با امام جمعه شهرستان اسدآباداین دیدار به مناسبت آغاز ماه مبارک رمضان صورت پذیرفت.

روز سه شنبه مورخ  نهم اردیبهشت ماه، دکتر گودرزی افشار؛ رییس محترم دانشگاه به اتفاق اعضای هیئت رئیسه، با حضور در دفتر حجت الاسلام و المسلمین حسینی مجد؛ امام جمعه محترم شهرستان اسدآباد با ایشان دیدار کردند.

در این دیدار دکتر گودرزی افشار با تبریک ماه مبارک رمضان خدمت امام جمعۀ محترم شهرستان اسدآباد، گزارشی از فعالیت های فرهنگی و آموزشی دانشگاه در دوران کرونا را ارائه دادند.

دکتر گودرزی افشار، بیان داشتند که فعالیت های آموزشی دانشگاه در دوران کرونا، با قدرت تمام برگزار می شود. به طوری که 100 درصد کلاس های دانشگاه به صورت زنده و آنلاین تشکیل می گردد و در سطح استان، اولین دانشگاهی است که توانسته است کلاس های خود را در این سطح برگزار نماید.

ایشان در ادامه به لبیک جامعه دانشگاهی به فرمان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) اشاره داشتند، به گونه ای که رزمایش مساوات و کمک مومنانه با استقبال جامعه دانشگاهی دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی روبرو شد. بخشی از کمک های این رزمایش به  دانشجویانی  اختصاص داشت که مشکل دسترسی به اینترنت داشته اند و در قالب رزمایش مساوات و کمک مومنانه، مشکل آنها حل شده است. افزون بر این، تفسیر 30 جزء قرآن کریم در 30 روز ماه مبارک رمضان، به صورت آنلاین برای دانشجویان انجام می گیرد.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین حسینی مجد؛ امام جمعه محترم شهرستان اسدآباد با یادآوری تآکیدات مکرر مقام معظم رهبری بر حمایت از دانشگاه و علم، اظهار داشتند با همۀ وجود از دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی حمایت می نماید و آمادۀ هر گونه کمکی به این دانشگاه می باشد. ایشان از اقدامات دانشگاه در حوزۀ فرهنگی و آموزشی تقدیر به عمل آوردند.

سپس ایشان بر اهمیت فعالیت های فرهنگی و لزوم برنامه ریزی جامع برای فعالیت های فرهنگی تآکید داشتند و تلفیق علم با معنویت را نقطه عطفی در جهت پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی و از آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی دانستند.


تاریخ: ۱۳۹۹/۰۲/۰۹ ۱۸:۰۲ | دفعات بازدید: ۶۵۷ بازدید

برچسب ها: -نظراتثبت نظر