دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

دیدار اعضای هیأت رییسه دانشگاه با امام جمعه شهرستان اسدآبادبه مناسبت روز وحدت حوزه و دانشگاه این دیدار صورت پذیرفت

روز سه شنبه مورخ 27 آذرماه، دکتر گودرزی افشار؛ سرپرست محترم دانشگاه به اتفاق معاون و مدیران دانشگاه در دفتر حجت الاسلام و المسلمین حسینی مجد؛ امام جمعه محترم شهرستان اسدآباد حضور یافتند و با ایشان دیدار کردند.

دکتر گودرزی افشار، ضمن عرض تسلیت وفات حضرت معصومه (س) و شهادت آیت الله مفتح، روز حوزه و دانشگاه را گرامی دانستند و بیان فرمودند مقام و منزلت روحانیت معظم، ایشان و مجموعه مدیریتی دانشگاه را بر آن داشت که در محضر امام جمعه محترم شهرستان حاضر شوند و ضمن اشاره به وحدت و ارتباط موجود، آمادگی خود را در جهت همکاری بیش تر از پیش با حوزه های علمیه و مراکز فرهنگی شهرستان اسدآباد اعلام دارند، ایشان عرضه داشتند استفاده از حوزه و ظرفیت های فرهنگی آن می تواند نقش بسیار سازنده ای در اهداف دانشگاه داشته باشد.

حجت الاسلام حسینی مجد نیز به برکات علم و دانش اشاره کردند و تلفیق علم با معنویت را نقطه عطفی در جهت پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی دانستند. ایشان دکتر گودرزی افشار را شخصی متدین، درستکار و مردمی خطاب کردند و عرضه داشتند که این حسن نام می تواند برکات زیادی به دنبال داشته باشد، چرا که جامعه دانشگاهی متأثر از رییس و راهبر خود می باشد.

 در ادامه در خصوص مسائل دانشگاه مواردی مطرح و تبادل نظر گردید.


تاریخ: ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ ۱۳:۰۹ | دفعات بازدید: ۲۰۹۰ بازدید

برچسب ها: -نظراتثبت نظر