دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

دکتر حسین مرادی مخلص به سمت سرپرست دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی منصوب شددکتر منصورغلامی؛ وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی، دکتر حسین مرادی مخلص را به سمت سرپرست دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی منصوب کرد.

در این حکم انتصاب، خطاب به دکتر مرادی مخلص آمده است:

با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جناب‌عالی به موجب این حکم به سمت سرپرست دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی منصوب می شوید.

انتظار می‌رود با بهره مندی از تجارب همه اعضای هیات علمی دانشگاه و همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و برنامه‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و مأموریت‌های تعیین شده برای آن دانشگاه به انجام رسانید.

امید است با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در حفظ بیت‌المال و صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و انضباط اداری، رعایت دقیق مقررات مالی، ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه اهتمام ورزید.

دکترحسین مرادی مخلص متولد ۱۳۵۸، استادیار  گروه علوم تربیتی دانشگاه بوعلی سینای همدان و دانش آموخته  دکترای تخصصی تکنولوژی آموزشی از دانشگاه علامه طباطبایی می‌باشد.

وی راهنمایی و مشاوره بیش از ۱۴ پایان‌نامه کارشناسی ارشد و دکتری را برعهده داشته و بیش از ۶۱ مقاله در مجلات علمی- پژوهشی، ISI و کنفرانس‌های معتبر داخلی و بین‌المللی به چاپ رسانده است و ۶ عنوان کتاب و ۵ طرح پژوهشی خاتمه یافته در کارنامه پژوهشی خود دارد.

از سوابق اجرایی دکتر مرادی مخلص می‌توان به ریاست دانشگاه نهاوند، معاونت فرهنگی-دانشجویی دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی، مدیرعامل فرهنگسرای سید جمال الدین اسدآبادی و عضویت درهیئت مدیره انجمن علمی فناوری آموزشی ایران اشاره کرد.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری همچنین در نامه جداگانه ای از خدمات دکتر حمید گودرزی افشار، رئیس سابق دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی در زمان تصدی مسئولیت این دانشگاه قدردانی کرد.


تاریخ: ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ ۰۹:۰۷ | دفعات بازدید: ۴۲۷ بازدید

برچسب ها: -نظراتثبت نظر