دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

دعوت جامعۀ دانشگاهیِ دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی برای حضور همگانی در راهپیمایی 22 بهمندکتر حمید گودرزی افشار؛ رییس دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی به نمایندگی از جامعۀ دانشگاهی از آحاد مردم گرانقدر برای حضور همگانی در راهپیمایی 22 بهمن دعوت به عمل آورد

از آن ایام که طوفان خروشان خشم ملت ایران با دست‌های خالی اما دل‌های پرامید، نظام  خودکامگی و استبداد را سرنگون ساخت، تاکنون 41 بهار آزادی در ایران اسلامی سپری می­شود و دشمنان انقلاب با وجود همۀ توطئه­ ها، تحمیل هشت سال جنگ تحمیلی، ترور دانشمندان هسته ­ای، اعمال شدیدترین و غیرانسانی­ترین جنایت و تروریسم اقتصادی در قالب تحریم­های ناجوانمردانه هرگز نتوانستند اقدامی علیه مردم و کشور سربلند و سرافراز ایران انجام دهند.

آخرین جنایت آمریکا، ترور بزدلانه و وقیحانۀ سردار رشید دل‌ها؛ حاج قاسم سلیمانی نماد مقاومت و امید عدالت­ طلبان و آزادی­خواهان جهان بود. وی باارزش ترین دارایی خود را بر کف دستانش نهاد و فدای آسایش، امنیت، عظمت و سرافرازی ایران نمود. ایران اسلامی نیز به بهترین و زیباترین شکل ممکن، زحمات و ایثار آن بزرگ مرد تاریخ را پاسخ داد. چنان چه یکی از بی‌سابقه‌ترین تشییع ­های تاریخ این سرزمین را به نمایش گذاشتند و بزرگترین انسجام، وحدت و همبستگی غرورآفرین ملی را خلق کردند تا بار دیگر وعده الهی «بَل احیاءٌ عِندَ ربًهم یرزقون» شهیدان تحقق یابد. در بیست‌ و دوم بهمن‌ماه ۱۳۹۸ و هم‌زمان با اربعین شهادت سردار دل‌ها، حفظ ایران عزیز به شعور جمعی و فلسفۀ وجودی تمام ملت بزرگ ایرانیان تبدیل شده است. رویش هزاران نهال انقلابی از هر قطرۀ خون حاج قاسم، واقعیت آشکار و عیانی است که برای همگان ثابت شده است.

بر این اساس، اینجانب به نمایندگی از جامعۀ دانشگاهیِ دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی، از تمامی اقشار فهیم و شهیدپرور شهرستان اسدآباد، دعوت به عمل می­آورم با همراهی اساتید، دانشجویان و کارکنان و با حضور پرشور، حداکثری، وحدت­­ بخش و دشمن­ شکن، بار دیگر وفاداری خود به انقلاب و نظام شکوهمند جمهوری اسلامی ایران را به جهانیان و دشمنان این مرزوبوم نشان دهند. چه آنکه، زیبا مقام معظم رهبری فرموده است«راهپیمایی بیست‌ و دوم بهمن مظهر اقتدار ملی است؛ نشان‌دهندۀ عزم عمومی ملت ایران است؛ مظهر همان چیزی است که هر دشمنی را در هر حد و اندازه‌‌ای از اقتدار نظامی و توانایی‌های تبلیغاتی و سیاسی، مرعوب می­کند». در پایان بار دیگر با آرمان‌های امام راحل (ره)، رهبر معظم انقلاب اسلامی و شهیدان والامقام عهد می­بندیم که دوشادوش ملت قهرمان، پرافتخار و همیشه در صحنه با تمام توان در راه تحقق اهداف و آرمان­های مقدس انقلاب اسلامی گام برداریم.

 

دکتر حمید گودرزی افشار

رئیس دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی


تاریخ: ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ ۱۸:۱۱ | دفعات بازدید: ۷۷۷ بازدید

برچسب ها: -نظراتثبت نظر