دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

دعوت جامعۀ دانشگاهیِ دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی برای حضور همگانی در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامیدکتر حمید گودرزی افشار؛ رییس دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی به نمایندگی از جامعۀ دانشگاهی از آحاد مردم گرانقدر برای حضور همگانی در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دعوت به عمل آورد

انتخابات اساسی‌ترین مسئله کشور و مهم‌ترین عرصه حضور مردم در صحنه تصمیم گیری برای تعیین سرنوشت خویش در نظام مقدس جمهوری اسلامی است. مقام معظم رهبری (مد ظله العالي)

دوباره بوی رویشِ سربلندی، سرافرازی و عظمتی دیگر،  جای جای ایران را فرا گرفته است. دوباره دشمن از عظمت و بزرگی مردم ایران حیران و سرگردان خواهد ماند. دوباره چشم و دست طمع بیگانگان از این کشور کوتاه خواهد ماند. دوباره معادلات طراحی شده و خواب‌های پریشان دشمن، آشفته خواهد شد و ضربۀ کوبنده‌ای بر سیاست های پلید دشمن وارد خواهد شد. دوباره، گام‌های استوار حماسه ای خلق خواهند کرد که بر بلندای تاریخ ماندگار خواهد شد. دوباره، عزت، شکوه، عظمت، سربلندی و کرامت ایرانِ همیشه سرافراز اسلامی را به زیباترین وجه ممکن به نمایش خواهندگذاشت. دوم اسفند بزرگ روزی است که با حضور مردم منزلت خواهد گرفت.

بنا به فرمایشات و ارشادات مقام معظم رهبری (مد ظله العالي) انتخابات نشان‌دهنده عظمت، اقتدار و بصیرت ملی است و هرکس ایران قوی، امنیت میهن و آبروی نظام را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصۀ ظهور برسد. برگزاری پرشور انتخابات و حضور همگانی مردم در پای صندوق‌های رأی، تضمین‌کننده امنیت کشور خواهد بود. امسال نیز انتخابات بسیار مهم و سرنوشت ساز یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، فراروی ملت بزرگ ایران اسلامی و مردم غیور و انقلابی شهرستان اسدآباد است و بی تردید این مردم همیشه در صحنه و حماسه آفرین، با حضور حماسی و گسترده خود در پای صندوق‌های رأی، همچون گذشته وفاداری خود را نسبت به اسلامیت، جمهوریت، استقلال و سربلندی ایران اعلام داشته و نشان می دهند در راه حفظ و حراست از نظام اسلامى، هم چنان مصمّم، با نشاط و متحدّند. 

اینجانب به عنوان رئیس دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی ضمن تقدیر و تشکر از حضور پرشور، وحدت بخش و دشمن شکن جامعه دانشگاهی و مردم شهرستان اسدآباد در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، به نمایندگی از طرف جامعه دانشگاهی، بار دیگر از مردم شریف و شهیدپررور شهرستان دعوت می نمایم با همراهی اساتید، دانشجویان و کارکنان، به ندای ولی امر مسلمین جهان لبیک گویند و با حضور پرشور و حماسی خود در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، عزم و اراده خود را برای خلق حماسه ماندگار دیگری در تاریخ انقلاب اسلامی به نمایش گذارند.

دکتر حمید گودرزی افشار

رئیس دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی


تاریخ: ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ ۱۷:۱۱ | دفعات بازدید: ۷۱۶ بازدید

برچسب ها: -نظراتثبت نظر