دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

دعوت از جامعه دانشگاهی جهت پیوستن به رزمایش بزرگ دانشگاهیان استان همداندر جهت کمک به مستضعفین استان و انجام وظیفه دینی و انسانی

بخشی از سخنان حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) در سالروز ولادت باسعادت قائم آل محمد (عجل الله تعالی فرجه الشریف)  در خصوص رزمایشی همگانی برای کمک همدلانه به نیازمندان و فقرا:

"مسئولان در ستاد ملی مشغول کار هستند و گزارش ها به ما داده می شود. برای برخی از قشرهای ضعیف فکرهایی کردند که تاکید می کنم این برنامه هایی که مسئولین دولتی برای قشرهای ضعیف تعیین کردند هر چه سریعتر و بهتر به اجرا درآورند. مردم هم مسئول هستند، عده ای زندگی شان به سختی می گذرد، کسانی که دستشان باز است و توانایی دارند در این زمینه فعالیت وسیعی را شروع کنند.  ماه رمضان ماه انفاق، ایثار و کمک به مستمندان است، چه خوب است رزمایشی در کشور برای کمک همدلانه به نیازمندان و فقرا بوجود بیاید"

همکاران محترم دانشگاهی؛ اساتید، کارمندان و دانشجویان گرامی با توجه به منویات و تاکید مقام معظم رهبری در مورد مشکلات و سخت شدن شرایط زندگی برای برخی افراد جامعه به علت تبعات ناشی از کرونا، همدلی و کمک به این قشر از مردم ضروری به نظر می رسد. لذا به شکرانه سلامتی و بهروزی در روزهای سخت و آزمون الهی، جهت پیوستن به رزمایش بزرگ دانشگاهیان استان همدان در جهت کمک به مستضعفین استان و انجام وظیفه دینی و انسانی مشارکت نمایید. امید است صحنه‌ها و جلوه‌هایی از جامعه مهدوی که همراه با قسط، عدل، عزت، علم، برادری و همیاری است، به‌وجود آید.

لینک عضویت در رزمایش دانشگاهیان استان: https://t.me/joinchat/A64AnkzCcaOVcHkt9MvLNA

.متن کامل سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی کلیک فرمایید


تاریخ: ۱۳۹۹/۰۱/۲۵ ۱۰:۰۱ | دفعات بازدید: ۹۸۲ بازدید

برچسب ها: -نظراتثبت نظر