دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

حکم ریاست دکترحمید گودرزی افشار از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی تائید شددکتر منصور غلامی؛ مقام عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری طی حکمی ضمن اعلام تائید حکم ریاست دکتر حمید گودرزی افشار از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی ایشان را برای یک دوره چهارساله به سمت ریاست دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی منصوب نمود.

در حکمی که از سوی وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری خطاب به ایشان صادر شده است آمده :

با عنایت به‌ مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جناب‌عالی و تائید شورای عالی انقلاب فرهنگی به‌ موجب این حکم از تاریخ 97/08/27 برای مدت چهار سال به ریاست دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی منصوب می‌شوید.

امیدوارم با سعی و اهتمام جناب‌عالی و بر اساس اهداف و سیاست‌های دولت تدبیر و امید و برنامه‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و بهره مندی از تجربه‌های مفید استادان، محققان و کارشناسان محترم و جلب مشارکت دانشگاهیان و دانشجویان عزیز و هم فکری با سایر مسئولان دانشگاهی برای اعتلای نظام آموزش عالی کشور گام‌های مؤثری بردارید.

انتظار می‌رود با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید و حفظ بیت‌المال و اعمال سیاست‌های مؤثر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و انضباط و قانون‌مندی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه و با اتکال به خداوند متعال نهایت کوشش و اهتمام خویش را به کاربرید.


تاریخ: ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ ۱۳:۱۲ | دفعات بازدید: ۲۰۳۴ بازدید

برچسب ها: -نظراتثبت نظر