دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

حضور مسؤولان شهرستان اسدآباد در محل پروژه احداث دانشکده فنی و مهندسی دانشگاهبه یاری خداوند متعال و با همت بلند مسؤولان محترم استان و فرمانداری و شهرداری شهرستان اسدآباد، عملیات ساخت پروژه احداث دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی آغاز گردید.

به یاری خداوند متعال و با همت بلند مسؤولان محترم استان و فرمانداری و شهرداری شهرستان اسدآباد، به ویژه جناب آقای بهروز نعمتی؛ نماینده محترم مردم شریف شهرستان اسدآباد در مجلس شورای اسلامی، عملیات ساخت پروژه احداث دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی آغاز گردید، این دانشکده قرار است که برای سال تحصیلی 96-95 آماده بهره برداری گردد. این پروژه با تأخیر سه ساله انجام می گیرد و امید است با کمک و مساعدت مسؤولان استان و شهرستان این تأخیر جبران گردد و دانشجویان و دانشگاهیان دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی از سال تحصیلی آینده در این مکان مستقر شوند.

در روز چهارشنبه مورخ 94/07/14 مسؤولان شهرستانی دیداری از پروژه مذکور داشتند، آقای دکتر میرزائی ریاست محترم دانشگاه ضمن قدردانی از تشریف فرمایی مسؤولین؛ به اهمیت والای وجود دانشگاه دولتی در منطقه اشاره کردند و در مورد پیشرفت کار، مشکلات دانشجویان، اهمیت رشته های موجود و چشم انداز1404و نیاز مبرم به فضاهای آموزشی، اداری، رفاهی و ورزشی نکات مهم را یادآوری کردند و گفتندکه تاخیر در انجام این پروژه با توجه به شرایط دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی اصلا قابل قبول نیست. در ادامه آقای بهروز نعمتی؛ نماینده محترم مردم شریف شهرستان اسدآباد در مجلس شورای اسلامی عزم راسخ مسؤولان شهرستانی در انجام هرچه سریعتر پروژه را خواستار شدند و بیان داشتند این پروژه یک پروژه ملی است که هر لحظه تاخیر در آن جایز نیست و موجب تضییع حق مردم این شهرستان محروم می گردد. جناب آقای بکایی فرماندار محترم شهرستان اسدآباد، جناب آقای طاهری بخشدار محترم مرکزی شهرستان اسدآباد و جمعی از مدیران و مسئولان دانشگاه نیز در این دیدار حضور داشتند.

 


تاریخ: ۱۳۹۴/۰۷/۱۵ ۱۶:۰۷ | دفعات بازدید: ۲۵۶۹ بازدید
نظراتثبت نظر