دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

حضور رییس دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی در خوابگاه پسرانه شماره 3 دانشگاهدکتر گودرزی افشار؛ رییس محترم دانشگاه به همراه جمعی از مسوولان، ضمن دیدار با دانشجویان از نزدیک در جریان وضعیت اسکان دانشجویان قرار گرفتند.

دوشنبه 18 آذرماه پس از اذان مغرب و عشا، دکتر حمید گودرزی افشار؛ رییس دانشگاه به همراه حجت الاسلام و المسلمین رستمی؛ رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اسدآباد، دکتر حسینی؛ مشاور حوزه ریاست و رییس گروه نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت، مهندس شمشیری؛ مدیر امور دانشجویی، آقای خدمتی؛ مدیر حراست و اعضای شورای صنفی برادر دانشگاه در خوابگاه پسرانه شماره 3 دانشگاه حاضر شدند و از این خوابگاه بازدید کردند.

مهندس شمشیری ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین و ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در سطح خوابگاه از حسن نظر مدیریت دانشگاه در جهت رفاه حال دانشجویان تقدیر کردند.

 در ادامه دکتر گودرزی افشار نگاه فرهنگی و اشتیاق ارتباط گیری با دانشجو توسط حجت الاسلام رستمی را تحسین و این مهم را برای دانشجویان فرصتی مغتنم خواندند. ایشان پس از شنیدن مشکلات، نیازها و مطالبات صنفی و رفاهی دانشجویان، نکاتی را در خصوص محدودیت ها و عزم مسئولین دانشگاهی در جهت رفع مشکلات و خدمات هرچه بهتر به دانشجویان عرضه داشتند.

حجت الاسلام و المسلمین رستمی نیز ضمن اشاره به جایگاه والای دانشجو در جامعه و لزوم بهره گیری از این قشر پویا در همه عرصه ها، همدلی بین مسئولین و دانشجویان و حذف تعارفات طبقاتی اداری در دانشگاه را ستودنی خواندند و سعه صدر و همراهی بیشتر دانشجویان در جهت رفع نواقص و مشکلات صنفی موجود در سطح شهرستان و دانشگاه را خواستار شدند. ایشان در کنار تذهیب نفس، پرداختن به ورزش را یکی از اصول در امان ماندن از انحراف خواندند و از همه دانشجویان خواستار شدند تمامی انتظارات خود از اداره تبلیغات اسلامی شهرستان را به صورت شفاهی یا کتبی به این اداره منعکس نمایند.

لازم به ذکر است، در این بازدید همچون سنوات گذشته لیست مشکلات و اقلام مورد نیاز تجهیزات جهت پیگیری و اقدام لازم از سوی دانشگاه توسط اعضای شورای صنفی تهیه شد.


تاریخ: ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ ۱۱:۰۹ | دفعات بازدید: ۱۷۰۱ بازدید

برچسب ها: -نظراتثبت نظر