دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

حضور دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه در راهپیمایی روز قدسوزارت علوم با صدور بیانیه‌ای عموم ملت ایران به ویژه جامعه دانشگاهی کشور را به شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.

وزارت علوم با صدور بیانیه‌ای عموم ملت ایران به ویژه جامعه دانشگاهی کشور را به شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.

در این بیانیه آمده است:

فاجعه‌‌ای که این روزها در غزه مظلوم جریان دارد، قلب هر انسان آزاده‌­ای را جریحه­‌دار می­‌سازد. تهاجم ددمنشانه نظامیان صهیونیست به مردم بی­‌دفاع غزه در حالی وارد سومین هفته می‌­شود که مجامع مدعی دفاع از حقوق بشر، این همه جنایات خشونت بار را نادیده گرفته و بدون توجه به مسئولیت انسانی و تاریخی خود نظاره­‌گر بی­‌تفاوت بی­‌رحمی نسبت به انسان­هایی بی­‌گناه هستند.

اینکه که برادران و خواهران مسلمان ما در ایام و لیالی ماه مبارک رمضان در محاصره همه جانبه دشمن صهیونیستی قرار گرفته و پناهی جز اتکا به توان جوانان مجاهد خود ندارند، از عموم هم­وطنان به ویژه استادان، دانشجویان و دانشگاهیان خبیر و مشفق دعوت می‌­شود با دعا برای نجات مظلومین غزه و حضور و مشارکت مسئولانه در راهپیمایی روز جهانی قدس وظیفه انسانی و اسلامی خویش را ادا نموده و در مسیر دفاع از مظلومین و مقابله با مظاهر زنده ظلم و خشونت در دنیای معاصر به ایفای نقش شایسته خود بپردازند.


تاریخ: ۱۳۹۳/۰۶/۰۲ ۱۲:۰۶ | دفعات بازدید: ۲۲۱۷ بازدید

برچسب ها: روز قدسنظراتثبت نظر