دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

حضور جامعه دانشگاه در مراسم گرامیداشت حماسه نهم دی ماهدکتر گودرزی افشار؛ سرپرست دانشگاه به اتفاق اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه در مراسم گرامیداشت حماسه نهم دی ماه شرکت کردند.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در مراسم ۹ دی که با عنوان سخنران حضور داشتند با بیان اینکه کسانی که به مردم خیانت می کنند خوار شده و در پیشگاه خدا و مردم رسوا هستند افزود:شرم بر هرنماینده و مسئولی که در نظام مقدس جمهوری اسلامی اشرافی گری کند وتنها به فکر اداره زندگی خود با رانت و به فکر حزب و اطرافیان و خانواده خود بوده و از ملت و خانواده شهدا غافل باشد.

حاجی بابایی با تاکید بر اینکه امروز رهبر نیازمند انسانهای بصیر ،هوشمند ،دلسوز و پاک است اظهار کرد:حواسمان باشد به عنوان یک انقلابی پشت سر رهبری حرکت کرده و بی عدالتی ها و مشکلات را بگوییم اما نقد و انتقادهای ما چهره نظام را سیاه نکند و از نظام و رهبری و اسلام محکم و سرافراشته دفاع کنیم.

وی با بیان اینکه امروز هیچ چیز به اندازه حفظ نظام و انقلاب مهم نیست خاطر نشان کرد:انقلابی یعنی کسی که بتواند افرادی را جذب انقلاب کرده و هر سخنش در حفظ نظام موثر باشد.

حاجی بابایی با اشاره به اینکه انقلابی بودن یعنی منبر ساز بودن و منبری فقط روحانیت نیست یاد آورشد: امروز سخنرانی کردن در مجامع مانند جراحی عروق به قدری ظریف است که اگر مراقب سخنان خود نباشیم گویی که رگ قلب را زده ایم ،باید در سخنرانی ها معایب و نقطه سیاهی که روی نظام گذاشته شده برداشته شود.

در پایان مراسم به رسم یادبود هدیه ای از سمت دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی توسط دکتر گودرزی افشار و سایر مسئولین شهرستان به دکتر حاج بابایی اهدا شد.


تاریخ: ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ ۰۹:۱۰ | دفعات بازدید: ۲۲۴۰ بازدید

برچسب ها: -نظراتثبت نظر