دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

بیانیه دعوت دانشگاه به شرکت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمندانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی(ره) و شهدای گرانقدر قیام عاشورایی ملت مسلمان ایران ، آحاد ملت را به حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن و تجدید بیعت با مقام معظمرهبری فرا ‌خواند.

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

وَالْفَجْرِ﴿۱﴾ وَلَیَالٍ عَشْرٍ﴿۲﴾ وَالشَّفْعِ وَالْوَتْرِ﴿۳﴾ وَاللَّیْلِ إِذَا یَسْرِ﴿۴﴾

انقلاب اسلامی پاسخ روشن یک ملت به ندای رهبری بودکه می‌خواست رهاننده‌ مردم از بند استبداد و استعمار وتامین کننده حقوق اساسی،کرامت وحرمت آنها باشد.

ایام‌الله دهه فجر یاد‌آور حضور پرشور مردمی است که همه هستی خویش را نثار اسلام کرده و از خون جوانان خویش مزرعه دین را آبیاری کردند.

22 بهمن نیز روز وحدت و به ثمر رسیدن نهال شکوهمند انقلاب و یکپارچگی ملتی آزاد و سرافراز است که با پیروی از آرمانهای حضرت امام خمینی(ره) در مقابله با دسیسه و توطئه‌های دشمنان نظام، چون کوه استوار و دژ مستحکم و تسلیم‌ناپذیر ایستادند.

اکنون انقلاب اسلامی، در حالی وارد سی ‌و هشتمین سال پیروزی خود می‌شود که وعده الهی بنیانگذار کبیر انقلاب مبنی بر پیروزی ملت‌های مظلوم و مستضعف بر دولتمردان مستبد، مرتجع و وابسته خود در حال تحقق است.

آری امواج خروشان بیداری اسلامی در سایه انقلاب شکوهمند اسلامی شکل گرفته و عرصه را بر دشمنان اسلام تنگ کرده است.

رئیس، اعضای هیات رئیسه، اعضای هیات علمی، کارمندان و دانشجویان دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی(ره) و شهدای گرانقدر قیام عاشورایی ملت مسلمان ایران و شرکت در راهپیمایی یوم‌ا... 22 بهمن، آحاد ملت را به حضور گسترده در این راهپیمایی و تجدید بیعت با مقام معظمرهبری فرا ‌خوانده و امیدوارند حضور حماسی و پرشور مردم شریف ایران در این روز، عزم ملت‌های مظلوم و مستضعف جهان را برای اهتزاز پرچم اسلام در سراسر گیتی جزم‌تر سازد.


تاریخ: ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ ۱۵:۱۱ | دفعات بازدید: ۴۰۱۶ بازدید

برچسب ها: 22 بهمننظراتثبت نظر