دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

برگزاری نشست گروه ارتباطات علمی صنعتی (با محوریت ذوب آهن اسدآباد) در دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادیدر راستای تداوم ارتباطات دانشگاه با جامعه و نقش آفرینی در صنعت شهرستان اسدآباد صورت پذیرفت

این جلسه روز دوشنبه مورخ 13 بهمن ماه و در دومین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی، با حضور دکتر مرادی مخلص؛ رییس محترم دانشگاه، مهندس میرزایی؛ مدیر محترم مجتمع ذوب آهن شهرستان اسدآباد معاونان و مدیران محترم دانشگاه در محل سالن جلسات شهید سلیمانی برگزار گردید.

دکتر مرادی مخلص؛ رییس محترم دانشگاه به اهداف جلسات و نشست های با ذوب آهن اشاره کردند و اذعان داشتند به جهت تسهیل کار و هم افزایی، تمام تلاش خود را بسیج خواهیم کرد و در جهت بهبود اثربخشی در رفع مشکلات ذوب آهن همتی مضاعف خواهیم گمارد.

ایشان همچنین تصریح کردند به دنبال ورود یک دفعه ای به تمامی مشکلات مبتلا به نیستیم هدف ما در رسالت جدید دانشگاه و جامعه محوری ورود علمی به مباحث و رفع مشکلات به صورت مرحله ای و اساسی می باشد.

سپس مهندس میرزایی از نگاه ویژه مدیریت دانشگاه در ورود علمی به مبحث صنعت شهرستان اسدآباد ابراز خرسندی کردند و بیان داشتند که به حول و قوه الهی با نگاه تخصصی دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی مشکلات مبتلا به ذوب آهن اسدآباد یکی پس از دیگری مرتفع گردد.

در ادامه اعضای جلسه به صورت تخصصی و فنی به بحث و تبادل نظر پرداختند.


تاریخ: ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ ۱۷:۱۱ | دفعات بازدید: ۳۴۲ بازدید

برچسب ها: -نظراتثبت نظر